Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
15.09.2021, 08:00

Sme národ, ktorý dokáže vyprodukovať úspech, hovorí Jaro Slávik, porotca Česko Slovensko má talent

Jaro Slávik je porotcom talentovej šou už deviatykrát. Ako sa z jeho pohľadu menila v priebehu rokov?

Sme národ, ktorý dokáže vyprodukovať úspech, hovorí Jaro Slávik, porotca Česko Slovensko má talent
Zdroj: TV JOJ

„Hlad po vystúpení a nedostatok iných príležitostí nám tento rok priniesli množstvo atraktívnych variety vystúpení. Myslím, že sa aj vďaka nim jednoznačne odlíšime od plejády speváckych súťaží,“ hovorí Jaro Slávik, porotca Česko Slovensko má talent, ktorý je v šou od jej prvého ročníka.

Česko Slovensko má talent sa vrátila na obrazovky televízie Joj už v deviatej sérii. Vy ste v šou už od začiatku. Ako sa z vášho pohľadu menila v priebehu rokov?

Hovoríme o globálne najúspešnejšej televíznej zábavnej relácii, to znamená, že okrem vlastných zlepšení sa do každej novej sezóny vnášajú prvky inovácií osvedčené v zahraničných franšízach. Kým prvé ročníky predznamenávala istá eufória z prípravy tejto šou, dnes je to menej o emócii a viac o produkovaní TV šou s dôrazom na televízneho diváka. Nechcem porovnávať s inými televíznymi programami, ale ten náš je najbližšie k tomu, čo sa označuje za veľkú TV variety šou alebo estrádnu šou.

Čím dokáže Talent divákov znova prekvapiť?

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 77% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.