Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
18.05.2017, 13:59

Potvrdené: Markíza sa vracia na anténu

Bude súčasťou platenej Plustelky.

Potvrdené: Markíza sa vracia na anténu
Zdroj: Towercom

Televízia Markíza sa vracia do terestriálneho vysielania. Pre portál Aktuality.sk to v rozhovore potvrdil  generálny riaditeľ spoločnosti Towercom Ivan Peschl. "Situácia je taká, že máme podpísanú zmluvu s televíziou Markíza o zaradení jej staníc do základného plateného balíka Plustelky," povedal Peschl pre portál. 

Markíza naďalej nebude šírená voľne, ale bude v platenom balíku Plustelka, ktorú spoločnosť Towercom ponúka svojim zákazníkom v akciovej cene 2,99 eur. Markíza tak bude v ponuke spolu s ďalšími stanicami: ČT 1 a ČT 2 aj Prima Plus, JOJ, JOJ Cinema, dokumentárne stanice Viasat: history, nature, eplore, hudbnú stanicu pre seniorov Senzi, kanály pre deti, športové stanice a kanály pre dospelých. Akciová ponuka 2,99 eur platí pri predplatení služby do konca tohto roka. Cena platených extra programov Plustelky pri platbe za menej ako 12 mesiacov je 5,99 eur mesačne.

Televízia Markíza sa od januára 2017 nešíri v DVB-T vysielaní. Pri rokovaniach o nových podmienkach sa nedohodla ani na tom, aby zostala v platenom balíku spoločnosti Towercom, Plustelke. Dnes je situácia iná. Spoločnosť Towercom prostredníctvom jej hovorcu Ivana Rudolfa potvrdila, že nová zmluva je podpísaná do roku 2019.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.