19.06.2017, 16:45

Finále Farmy bolo najsledovanejším programom týždňa. Pozrelo si ho 600-tisíc divákov

Finále Farmy bolo najsledovanejším programom týždňa. Pozrelo si ho 600-tisíc divákov
Zdroj: TV Markíza

Markíza má za sebou úspešný víkend. Počas piatka, soboty aj nedele patrili jej relácie k najsledovanejším programom dňa.

V poradí už ôsma séria reality šou Farma spoznala v nedeľu 18. júna svojho víťaza. Stal sa ním Miroslav Povec, ktorý si odniesol výhru 75-tisíc eur. Finálnu časť si pozrelo 595-tisíc divákov nad 12 rokov, dosiahla rating 9,8 percenta a podiel 27,9 percenta v cieľovej skupine divákov 12-54 rokov. Finále sa tak stalo najsledovanejším programom celého týždňa.

Zdroj: TV Markíza

​Finále ôsmej série Farmy dosiahlo svoj najlepší výkon v tejto sérii, sledovanosť predchádzajúcich sérií však už nedosiahlo. FInále prvej série sa v sledovanosti dostalo až nad 16 percent a televízia mala takmer 43 percentný trhový podiel. S ďalšími sériami síce sledovanosť klesala, ale finálna časť všetkých sérií sa vždy dostala nad 10 ratingov a prekročila 30-percentný podiel.

Markíze sa darilo aj v sobotňajšom prime time, film Podfukári sa stal najsledovanejším programom dňa, dosiahol rating 6,9 percenta a podiel 21,6 percenta. V piatok 16. júna sa začali Majstrovstvá Európy vo futbale hráčov do 21 rokov. Víťazný duel Slovenska s Poľskom sa stal na Markíze najsledovanejším programom dňa. Dosiahol sledovanosť 8,6 percenta a podiel 28,6 percenta, pri obrazovkách bolo cez pol milióna divákov nad 12 rokov.

Poznámka: Údaje uvádzame v cieľovej skupine divákov 12-54 rokov, pokiaľ nie je uvedené inak.

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.