Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
22.06.2017, 12:32

Všetko čo mám rád: Nová šou so Skrúcaným štartuje na JOJ

V každej epizóde privíta dvoch prominentných hostí.

Všetko čo mám rád: Nová šou so Skrúcaným štartuje na JOJ
Zdroj: TV JOJ

V piatok 23. júna o 20:35 odštartuje na JOJ nová hudobno-zábavná šou Všetko čo mám rád. V role moderátora sa predstaví Štefan Skrúcaný, ktorý sa na obrazovky JOJ vracia po dvoch rokoch.

​V každej epizóde privíta dvoch prominentných hostí, v najbližších týždňoch zavítajú Michal Hudák, Lujza Garajová Schrameková, Marián Miezga, Milan Junior Zimnýkoval, Martin Madej, Milan Ondrík, Martin Nahálka, Marcel Forgáč, Juraj Šoko Tabaček, Marianna Ďurianová, Tomáš Matonoha či Aniko Vargová. Dvojice sa divákom predstavia v netradičnej podobe, zdôveria sa so svojimi trapasmi, ale aj vtipnými spomienkami.

Zdroj: TV JOJ

​​Súčasťou relácie bude aj hudobník Ondrej Kandráč so skupinou, ktorí budú šou hudobne sprevádzať. Všetky pesničky a skladby v relácii budú hrať a spievať naživo bez vopred nahratého hudobného podkladu, prinesú aj hudobný „mash-up“, kde spoja na prvý pohľad absolútne nespojiteľné skladby. Ako napríklad legendárnu Pretty Woman a skladbu Zlatokopka, či ľudovku Šaľena ja bula a Be My Girl z filmu Hriešny tanec.

Zdroj: TV JOJ

​Štefan Skrúcaný sa stal populárnym už počas štúdia vďaka zábavnému programu Fujarová šou. Nasledoval Rýchlokurz geniality a dlhoročná spolupráca s Mirom Nogom, Jaroslavom Filipom, Stanom Radičom alebo Rasťom Piškom v rozhlasovej satirickej relácii Apropo, ktorú neskôr preniesli na televízne obrazovky. Venoval sa najmä politickej satire. V televízii Markíza vystriedal relácie Telecvoking, O tri štart, Vox papuli a Knock Out - satiricko-humoristický trojtýždenník autorov Rasťa Piška a Stana Gurku. Zahral si aj bláznivého východniara Fedora Rovného v seriáli Panelák.

Zdroj: TV JOJ

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.