11.06.2013, 11:05

Dlhoročný spolupracovník Steva Jobsa príde do Bratislavy

V rámci projektu Big Ideas for CEE u nás v októbri vystúpi Ken Segall, autor úspešných kampaní Apple, IBM či Intel. Publiku na Slovensku predstaví svoj pohľad na budovanie úspešných značiek.

Ken Segall, ktorý 12 rokov pôsobil po boku Steva Jobsa a vytvoril identitu produktov spoločnosti Apple, vystúpi na konferencii Big Ideas for CEE v októbri tohto roka v Bratislave.

Ken Segall, ktorý 12 rokov pôsobil po boku Steva Jobsa a vytvoril identitu produktov spoločnosti Apple, vystúpi na špeciálnom fóre Big Ideas for CEE v októbri tohto roka v Bratislave. Bol to práve on, kto prišiel s ideou dať všetkým produktom do názvu malé „i“. Na svojom konte má prelomovú kampaň Apple - Think different. Marketingový a technologický guru, spolupracovník spoločností ako IBM, Dell či Intel, predstaví publiku na Slovensku svoj pohľad na budovanie úspešných značiek. Segall sa venuje téme večného súboja medzi jednoduchosťou a komplexnosťou. Téme venoval knihu Insanely simple, ktorá sa stala bestsellerom.

 

Rozhovor s Kenom Segallom prinesieme v júnovom čísle Stratégií.

Vydavateľstvo Ecopress je exkluzívny mediálny partner fóra Big Ideas for CEE v Bratislave.

 

Big Ideas for CEE je pravidelné dvojdňové stretnutie spíkrov z celého sveta s podnikateľskou elitou a vrcholovými manažérmi krajín strednej a východnej Európy. Svoju históriu začalo písať v roku 2011, keď medzi rečníkmi boli okrem iných Garry Kasparov, Peter Littmann alebo Joan Laporta. Tento rok sa uskutoční 17. a 18. októbra 2013 v Bratislave.

„Na podujatí vystúpi spolu osem osobností z oblasti obchodu, manažmentu, športu či umenia, ktoré dokázali premeniť príležitosť na úspech a problémy na nové naštartovanie. Sme presvedčení, že tak, ako pomohli globálnym korporáciám, môžu byť zdrojom inšpirácie, nových myšlienok a nápadov aj pre tých, ktorí prídu na naše podujatie,“ hovorí manažérka projektu Big Ideas for CEE, Karolína Kubelová.

O Big Ideas for CEE a jeho spíkroch budeme v Stratégiách priebežne prinášať ďalšie informácie.

Zdroj: mia

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.