24.07.2019, 12:55

Aj Oriflame podporil Dúhový Pride

Záujemkyne a záujemcov na pochode buď kompletne nalíčil alebo dokreslil dúhové vlajky.

Aj Oriflame podporil Dúhový Pride
Zdroj: Oriflame

Značka švédskej prírodnej kozmetiky bola počas uplynulého víkendu súčasťou Dúhového Pride v centre Bratislavy. Vo svojom Oriflame stánku poskytovala prostredníctvom svojej make up artistky a zároveň produktovej manažérky Lucie Lussi Šenkovej možnosť nalíčiť sa novým radom dekoratívnej kozmetiky, a to bez rozdielu pohlavia.

“Spoločnosť Oriflame vždy podporovala a vždy aj bude slobodu vyjadrenia,” povedala obchodná a marketingová managerka Natália Ormandy. "Súčasťou švédskej otvorenosti a demokratickej spoločnosti je tolerancia a akceptácia plurality názorov. Sloboda prejavu je navyše základné ľudské právo, ktoré nielen rešpektujeme, ale tentokrát sme sa ho rozhodli aj priamo podporiť našou účasťou."

Zdroj: Oriflame

​Účastníci pochodu túto možnosť privítali, počas akcie sa v Oriflame stánku vystriedalo približne 40 návštevníkov, ktorí sa nechali buď kompletne nalíčiť, vylepšiť svoje líčenie, alebo dokresliť dúhové vlajky.

Väčší záujem o líčenie mali ženy, i keď ani muži neboli neobvyklými záujemcami o viac či menej nápadný make up.

Zdroj: Oriflame

“Tešíme sa a ďakujeme organizátorom, že nám umožnili nadviazať spoluprácu, o ktorej veríme, že mala zmysel,” uviedla Ormandy, “Pre nás osobne bolo nevšedným a zaujímavým zážitkom pozorovať návštevníkov nášho stanu, ktorí sa možno aj prvýkrát v živote videli profesionálne upravení a nalíčení a veľmi pekne na túto novú skúsenosť reagovali.”

Zdroj: Oriflame

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.