25.07.2019, 09:00

27Names otvára dvere live komunikácií v Európe

27Names otvára dvere live komunikácií v Európe
Zdroj: Creative PRO

27Names zoskupuje najlepšie eventové & live marketingové agentúry z celej Európy. K dnešnému dňu má 20 členov, a teda 20 agentúr, ktoré sa spolupodieľajú na formovaní európskeho trhu.

CREATIVE PRO (Slovenská Republika) a CREATIVE PRO (Česká Republika) vďaka tomuto partnerstvu získava európske know-how a je spolutvorcom najúspešnejších európskych projektov.

Zoskupenie európskych agentúr 27Names prináša svojim klientom na daných trhoch integrované koncepty postavené na celoeurópskej perspektíve. Stretnutia 27Names prebiehajú každé 3 mesiace, vždy v inej hosťujúcej krajine členských agentúr. Pre pochopenie a spoznanie konkrétneho trhu sa na týchto stretnutiach spoločne sharuje know-how v podobe nových trendov, zjednocuje sa smerovanie myslenia, posúvajú sa hranice a v neposlednom rade sa rozoberajú a predstavujú vybrané Case Studies najúspešnejších európskych projektov. Pred pár týždňami prebehlo stretnutie v Kolne, kde sa preberala neustále živá téma kreativity, od nastavenia teamov, procesov, až po najlepšie výherné koncepty.

CREATIVE PRO (Slovenská Republika) a CREATIVE PRO (Česká Republika) je členom 27Names od roku 2015 a vďaka tomuto členstvu neustále inšpiruje svojich klientov v oblasti live komunikácie, eventov a brand aktivácii.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.