25.03.2020, 09:00

Slovenské národné divadlo prichádza za divákmi domov. V projekte SND Doma

Slovenské národné divadlo prichádza za divákmi domov. V projekte SND Doma
Zdroj: HN/Pavol Funtál

Slovenské národné divadlo muselo kvôli epidémii koronavírusu zatvoriť svoje brány. Spojili však sily naprieč všetkými súbormi a ponúkajú na YouTube kanáli program v rámci projektu SND Doma.

Zostaňte doma spolu s nami

"Umenie a kultúra boli vždy spôsob, ako prísť na iné, krajšie myšlienky. Verím, že sme sa dobre zamysleli a v tejto zložitej situácii prinesieme našim priaznivcom trochu rozptýlenia," priblížila riaditeľka Centra marketingu SND Henrieta Borowiecka projekt, v rámci ktorého sa diváci môžu tešiť na ranné rozcvičky s Baletom SND, podcasty SND, program k popoludňajšej káve s Činohrou SND, edukačné videá zložené z diskusií a záznamov niektorých inscenácií (maturita s Činohrou SND), krátke koncerty hudobníkov a spevákov či čítanie pre deti. "Sledujte náš YouTube kanál, sociálne siete alebo stránku 100.snd.sk," odkazujú divadelníci s heslom "Zostaňte doma spolu s nami - zvládneme to!"

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.