21.12.2020, 17:10

McDonald's pridáva v Banskej Bystrici službu McDelivery

Doručovacia služba McDelivery je dostupná v štvrtom meste na Slovensku.

McDonald's pridáva v Banskej Bystrici službu McDelivery
Zdroj: McDonald’s

Spoločnosť McDonald's rozširuje svoju doručovaciu službu McDelivery o štvrté mesto na Slovensku. Po jej úspešnom zavedení v Bratislave, Košiciach a Trnave ju sprístupnila aj pre svojich zákazníkov v Banskej Bystrici prostredníctvom reštaurácie na Námestí L. Štúra 27. Doručenie vybraného jedla ku dverám zákazníkov zabezpečuje partnerská doručovacia služba WOLT.

Reštaurácia v Banskej Bystrici je súčasťou šestnástich reštaurácií, z ktorých si zákazník môže objednať svoje obľúbené jedlo a nechať si ho doručiť už pred Vianocami až ku dverám svojho domova. V rámci donáškovej služby je dostupná takmer celá ponuka reťazca McDonald’s.

„Naša služba McDelivery už pár mesiacov úspešne doručuje jedlo ku dverám našich zákazníkov v Bratislave, Košiciach a Trnave. V týchto predvianočných dňoch sa môžu tešiť naši zákazníci na rozšírenie služby aj v Banskej Bystrici. Pribudli nové rozvozové zóny i v Bratislave a Trnave. Najmä v tomto období sa McDelivery stáva čím ďalej tým viac obľúbenou službou a sme radi, že ako líder v oblasti gastro segmentu sa nám darí neustále rozširovať portfólio služieb a inovácií, s cieľom zlepšovať zákaznícku skúsenosť a dostupnosť produktov,“ informuje Lucia Poláčeková, PR Supervisor McDonald's pre SR.

Od 15. decembra je donáška možná aj pre spádové územie Bratislavy z reštaurácie na Rožňavskej ulici a od 19. decembra pre spádové územie Trnava 1 - na Hlbokej ulici, kde reštaurácia v týchto dňoch prešla výraznou rekonštrukciou.

Rovnako ako v ostatných troch mestách na Slovensku, aj v Banskej Bystrici si môžu zákazníci objednávky v rámci rozvozovej zóny objednať z uvedenej reštaurácii v aplikácii Wolt alebo na stránke www.wolt.sk, a to každý pracovný deň v čase od 10.30 hod. do 21.00 hod., a cez víkend od 11.00 hod. do 21.00 hod. Kuriéri z Woltu doručia McMenu k zákazníkovi približne do 30 minút.

„Vítame Banskú Bystricu, ako aj McDonald’s Banská Bystrica na Wolt mape a tešíme sa na množstvo spokojných zákazníkov! Vo Wolte si uvedomujeme neľahkú situáciu, ktorej v súčasnom období čelí gastro a preto sa snažíme pomôcť s pokrytím logistiky a zákazníckej podpory čo najväčšiemu množstvu zasiahnutých reštaurácií v rôznych mestách tak rýchlo, ako je to možné,” dodáva Jan Foret, generálny riaditeľ Woltu pre Slovensko a Českú republiku.

Spoločnosť McDonald's pôsobí na slovenskom trhu od roku 1995. Reštaurácia v Banskej Bystrici bola otvorená v októbri pred 25 rokmi a historicky prvou reštauráciou McDonald’s na Slovensku. Počas minulého roka prešla rekonštrukciou konceptu na „reštauráciu novej generácie“. Na Slovensku McDonald's prevádzkuje 35 reštaurácií, z ktorých je 16 v Bratislave a ostatné sa nachádzajú v Banskej Bystrici, Košiciach, Liptovskom Mikuláši, Martine, Nitre, Prešove, Prievidzi, Trenčíne, Trnave, Zvolene, Žiline a na diaľničnom úseku R1 exit Beladice. Súčasťou 28 reštaurácií je obľúbený koncept McCafé, ktorý sa predstavil v roku 2009.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.