28.03.2017, 15:38

Medzinárodná konferencia PIAF bude v tomto roku pod vplyvom

Medzinárodná konferencia PIAF bude v tomto roku pod vplyvom

Vplyv, ako sa tvorí, kto dokáže byť vplyvný a aké prostriedky používa. Taká bude hlavná téma medzinárodnej konferencie PIAF, ktorá sa uskutoční koncom mája v Prahe. Dvojdenná konferencia sa rovnako zameria na športový marketing a sponzoring. Diskutovať sa bude o hrdinovi seriálu Vyšehrad aj o fenoméne takzvaných influencerov na sociálnych sieťach. 

PIAF sa koná už po ôsmy krát a privedie do Prahy tridsiatku prednášajúcich z Nemecka, Veľkej Británie, Chile, Talianska, Holandska a ďalších krajín. 

Slávny cestovateľ a influencer Brian Cox z USA nadviazal spoluprácu s CzechTourism. V Prahe ukáže, ako propagovať regióny aj krajiny ako turistické destinácie na sociálnych sieťach. Jai Kotecha z londýnskeho Ogilvy zasa prevedie poslucháča premenami, ktorými vplyv na sociálnych sieťach prechádza. K tuzemským hviezdam nepochybne patria bratia Jirka a Petr Královci - najvýznamnejší český YouTuber a strojca jeho marketingového úspechu. O marketingovom využití ďalšieho fenoménu súčasného internetu – futbalistu Laviho zo seriálu Vyšehrad, prehovorí producent Daniel Strejc.

„Vplyv na naše rozhodovanie majú nesporne ľudia okolo nás. Aký je veľký a ako s takým vplyvom profesionálne pracovať je otázka, ktorú intenzívne riešia marketéri po celom svete," hovorí k tohtoročnej téme PIAF riaditeľ Marek Hlavica. 

Časť festivalu venovaná spojeniu športu a marketingu umožní nazrieť do stratégií slávnych klubov ako Manchester City, Liverpool FC a ďalších. Na druhej strane sa o skúsenosti podelia autori celoeurópsky úspešnej domácej kampane propagujúcej stolný tenis, alebo športoví sponzori na čele s plzeňským Prazdrojom. 

Program konferencie doplní bezplatný večer pre verejnosť a záujemcov o odbor, kde sa so svojimi chybami a omylmi publiku zveria profesionáli a kde budú prezentované koncepty kampaní, ktorým dala stopku Rada pre reklamu. 

Konferenciu ukončí prehliadka víťazných prác medzinárodnej kreatívnej súťaže. 

Viac o programe nájdete na www.piafawards.com

Pre viac informácií kontaktujte:

Marek.hlavica@piafawards.com

+420 602373196

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.