Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
05.06.2018, 14:11

Mediálnu agentúru PHD povedie Jana Babjaková

Na pozícii nahrádza Radovana Pokojného.

Mediálnu agentúru PHD povedie Jana Babjaková
Zdroj: PHD

Mediálnu agentúru PHD Slovakia povedie na pozícii Managing Director od 1. júna Jana Babjaková, ktorá v mediálnej skupine Omnicom Media Group pôsobí od roku 2007.

„V prostredí mediálneho trhu sa pohybujem viac ako 10 rokov. Dynamika PHD, inovatívny a kreatívny prístup ku komunikačným riešeniam pre klientov rozhodli, že som túto výzvu jednoznačne prijala,“ hovorí Jana Babjaková. „Mojou prioritou je, aby agentúra PHD bola naďalej relevantným partnerom pre klientov pri napĺňaní ich obchodných cieľov,“ dodáva.

Profesionálne skúsenosti pred vstupom do mediálnej skupiny Omnicom Media Group získavala vo viacerých slovenských vydavateľstvách, kde bola súčasťou obchodného tímu.

Na pozícii Babjaková vystriedala Radovana Pokojného, ktorý prešiel do spoločnosti Kia Motors Sales Slovensko na pozíciu marketingového riaditeľa.

PHD Slovakia patrí do globálnej siete komunikačných agentúr pre plánovanie a nákup médií, na Slovensku pôsobí od roku 2007. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.