Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
17.07.2018, 10:38

Slovenská sporiteľňa posilňuje komunikačný tím

Do banky prichádza Lenka Buchláková.

Slovenská sporiteľňa posilňuje komunikačný tím
Zdroj: Slovenská sporiteľňa

Ako informovala Marta Cesnaková, hovorkyňa Slovenskej sporiteľne, banka má novú analytičku, ktorá posilní komunikačný tím. „Keďže banka sa chce profilovať ako značka s moderným prístupom k obsluhe klientov a dôrazom na digitálne služby, Lenka sa bude venovať predovšetkým tejto oblasti. Náplňou jej práce bude príprava užitočných analýz vo finančnej a bankovej oblasti a tiež v oblasti inovácií, digitalizácie a spotrebiteľského správania. Súčasne bude k dispozícií na odpovede mediálnych otázok,“ povedala Marta Cesnaková.

„Slovenská sporiteľňa je moderná a dynamicky sa rozvíjajúca banka. Som veľmi rada, že môžem byť jej súčasťou a prinášať ľuďom zaujímavé ekonomické témy," povedala Lenka Buchláková.

Lenka prichádza do Slovenskej sporiteľne z mediálneho prostredia, kde pôsobila viac ako 11 rokov. Venovala sa najmä ekonomickej oblasti, od spotrebiteľských tém až po makroekonomiku. Pracovala napríklad pre denník Hospodárske noviny, Pravdu a viaceré lokálne televízie. Ako ekonomická špecialistka vystupovala vo viacerých médiách. Je absolventkou Paneurópskej vysokej školy v Bratislave. V roku 2016 získala diplom z medzinárodných vzťahov a diplomacie na Geneva School of Diplomacy and International Relations a z medzinárodných a európskych štúdií na University od Cambridge vo Veľkej Británii.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.