Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
29.05.2020, 15:50

Odchádza generálna riaditeľka KOŠICE:DNES, pozícia zostáva neobsadená

Alexandra Mihók-Kvietková odchádza z mediálneho domu po šiestich rokoch.

Odchádza generálna riaditeľka KOŠICE:DNES, pozícia zostáva neobsadená

Alexandra Mihók-Kvietková odchádza z pozície generálnej riaditeľky mediálneho domu KOŠICE:DNES. Vo vedení firmy zostávajú Dušan Karolyi a Marko Duditš. Pozícia generálneho riaditeľa KOŠICE:DNES ostáva neobsadená.

Alexandra Mihók-Kvietková pôsobila vo funkcii generálnej riaditeľky KOŠICE:DNES od roku 2018. Vo funkcii nahradila Alenu Černú, bývalú generálnu riaditeľku skupiny BAUER MEDIA (CZ). V mediálnom dome pôsobila od jeho založenia v roku 2014 na pozícii marketingového riaditeľa.

„Diskusia o mojom odchode prebiehala od začiatku roka. Po vzniku krízy na mediálnom trhu spôsobenej COVID-19 som však považovala za svoju povinnosť firmu nastaviť do režimu, v ktorom je spôsobilá krízu prekonať. To sa podarilo a teda je vhodný čas na zmenu. KOŠICE:DNES som k naďalej k dispozícii v pozícii konzultanta pre prípad potreby. Po šiestich intenzívnych rokoch, by som sa však chcela venovať aj iným aktivitám,“ povedala Alexandra Mihók-Kvietková.

Počas jej pôsobenia vo funkcii prešiel mediálny dom významnou vnútornou optimalizáciou a rozšíril produktové portfólio, napríklad o titul TOP KOŠICE, stála i za vznikom lokálnej ankety KOŠIČAN ROKA, ktorá tento rok prebieha vo svojom štvrtom ročníku. Pod jej vedením sa skupina KOŠICE:DNES dostala do najlepšej ekonomickej kondície vo svojej histórii.

Kontinuitu v KOŠICE:DNES zabezpečia zostávajúci členovia top manažmentu firmy - obchodný riaditeľ Marko Duditš a šéfredaktor Dušan Karolyi.

„Som presvedčený, že najviac pre KOŠICE:DNES urobila práve Alexandra. Za dvadsať rokov v mediálnej branži som nestretol nikoho, kto by podával taký intenzívny výkon. Chceme v tom samozrejme pokračovať,“ povedal Marko Duditš.

„Od svojho vzniku prešiel mediálny dom mnohými turbulenciami, dobrými aj zlými časmi. Na tom, že je KOŠICE:DNES stále na mape regionálnych médií, má Alexandra významný podiel. Želám jej všetko dobré v ďalších aktivitách. Nových nápadov a energie má vždy dostatok,“ uzavrel Dušan Karolyi.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.