25.03.2019, 07:00

Konferencia LOTE 2019: Ako sa robí catchy video a ako na to nahovoriť zadávateľov?

O tom bude hovoriť režisér Peter Ehrenberger na konferencii LOTE 2019 už 16. apríla. Tešíme sa na vás.

Konferencia LOTE 2019: Ako sa robí catchy video a ako na to nahovoriť zadávateľov?
Zdroj: archív

Výsledky dopozeranosti a páčivosti videí z dielne režiséra Pepeho Ehrenbergera svedčia o tom, že kreatívne odvážne videá ľudí bavia a tak prispievajú k žiadaným firemným business výsledkom.

Klienti nebojte sa nechať kreatívcom a režíserovi rozviazané ruky. Pepe Ehrenberger prezradí triky, ako bude online video fungovať. Videá z jeho dielne sú dôkazom, že sa to oplatí.

Peter je autorom kampaní pre Absolut, Tatra banku, Popradskú kávu, Lindeni, Poštovú Banku, Oriflame, Kaufland, Lidl, Orange, spotov pre Matúša Valla, Bistro, Rexonu a ďalších. Za Popradskú kávu získal zlatú Effie a strieborný Klinec.

Living on the edge (LOTE) je úspešná a inišpiratívna konferencia zameraná na český a slovenský mediálny a marketingový trh, ktorá sa bude konať 16. apríla 2019 v hoteli Carlton. V prípade záujmu sa registrujte tu. S Martinom sa na vás tešíme v sále MARKETING!

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.