Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
20.06.2018, 15:44

Dvojitý zásah pre Triad. Odnáša si shortlisty z Cannes, aj Euro Effie

Triad boduje s tou istou prácou na prestížnych súťažiach kreativity aj efektivity.

Dvojitý zásah pre Triad. Odnáša si shortlisty z Cannes, aj Euro Effie
Zdroj: Youtube

Agentúre Triad sa podarila výnimočná vec. Získala shortlist nielen na najprestížnejšej súťaži kreativity Cannes Lions, ale dva shortlisty si odnáša aj z európskej súťaže efektivity Euro Effie 2018. 

Všetky shortlisty sú za prácu pre O2 - Deň zabudnutej slobody. A dobrou správou je, že všetky má agentúra šancu premeniť shortlisty na kovy.

V Cannes získal Triad shortlist v kategórii Media Lions, v podkategórii Mobile. Kategória oceňuje práce, ktoré výnimočným a kreatívny spôsobom využili alebo zmenili klasické médium.

Na súťaži efektivity Euro Effie bodovala práca v kategórii Carpe diem a v kategórii IT/Telco.  Carpe diem oceňuje práce, ktoré vďaka insightu a kreativite prinesú značke tie najneočakávanejšie momenty. Najlepšie práce sa vyznačujú najlepšou myšlienkou v offline či online, ktorú rozšíria prostredníctvom PR, sociálnych médií či digitálneho zásahu. Uvidíme, či práca presvedčí porotcov.

V každom prípade je Triad treťou slovenskou agentúrou, ktorá dokázala bodovať na Euro Effie a prvou agentúrou na Slovensku, ktorá získala shortlist za rovnakú prácu na najprestížnejšej súťaži kreativity Cannes Lions a európskej súťaže efektivity Euro Effie 2018.

O čom je práca Deň zabudnutej slobody?

Práca Deň zabudnutej slobody nadviazala na úspešnú minuloročnú kampaň 17. november, ktorá ľuďom pripomenula, že sloboda nebola kedysi samozrejmosťou. V novej kampani myšlienka rezonuje ešte silnejšie. Prostredníctvom live streamu sme si opäť mohli pripomenúť, ako to vyzeralo na námestiach v roku 1989. 

Už zajtra budeme poznať výsledky  z Cannes. Výsledky z Euro Effie sa dozvieme v októbri.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.