Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
13.09.2018, 08:00

Čo by bolo s tvojim projektom, keby neboli Hornbach možnosti?

Hobby reťazec v šiestich krátkych filmoch ukazuje, čo všetko ponúka domácim majstrom.

Čo by bolo s tvojim projektom, keby neboli Hornbach možnosti?
Zdroj: Hornbach

Hornbach prichádza s novou kampaňou s názvom „Hornbach možnosti“. Celkovo ide o 6 spotov. „Lokácia spotov je jasná - je to projektový market Hornbach. Objavuje sa ale na scéne ikonicky a tajomne. Je hlavným miestom diania, ale zároveň aj kulisou pre digitálne služby. Logicky na seba nadväzujúce reťazce v spotoch zreteľne ukazujú vzájomné prepojenie Hornbach služieb v komplexnej podpore vedúcej k úspešnej realizácii projektu. Spoty zároveň upozorňujú na vzájomnú súhru služieb poskytovaných on-line i off-line,“ približuje David Kolař, marketingový riaditeľ spoločnosti pre Slovenskú republiku a Česko.

A preto je na konci každého z filmov kladená otázka „Čím by bol tvoj projekt bez možností, ktoré ponúka HORNBACH?“ Nikam by to neviedlo. Ako je ukázané, poskytované služby a prepojenia on-line a off-line prostredia, kutilom uľahčia plánovanú aj samotnú realizáciu projektu.
„Hornbach chápeme ako chrám kutilstva. A všetky možnosti, ktoré kutilom ponúka, sme preto aj zinscenovali. Ako v divadle. Ako plagát. Ale so zdravou porciou šialenstva, ktorá je pre Hornbach typická,“ uvádza Hugo Heffels, zodpovedný kreatívny vedúci agentúry Heimat.

Na Slovensku kampaň prebieha v rádiách, printoch, outdoore a online.

Vizitka kampane:
Názov kampane: „Hornbach možnosti“
Hlavný ciel: Bolo by vôbec možné dokončiť projekt, keby si nemal toľko možností?
Agentúra: HEIMAT, Berlín
Produkcia: Kanu Film Berlín
Réžia: André Maat
DOP: Peter Matjasko
Art Department: Fabienne Muller a Gunnar Zimmer

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.