Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
03.12.2019, 18:30

Organizácia Depaul spustila novú kampaň „Sochy bez domova“

Kreatíva kampane je z dielne Elite Solutions.

Organizácia Depaul spustila novú kampaň „Sochy bez domova“
Zdroj: Depaul

Nezisková organizácia Depaul Slovensko spustila tento rok kampaň „Sochy bez domova“ s hlavnou myšlienkou, ktorá zobrazuje ľudí bez domova ako (ne)živé sochy. Mnohých z nich totiž k ulici prikovali rôzne nešťastia a je pre nich nesmierne ťažké dostať sa z tohto smutného miesta. Vďaka pozornosti a pomoci sa však dokážu vrátiť späť do bežného života.

„Išlo nám o zachytenie dlhodobej pomoci, ktorú ľudia na ulici potrebujú. Práve vďaka podpore našich sociálnych pracovníkov, ich reintegrácii a zapájaním do projektov dokážeme ľuďom bez domova podať pomocnú ruku a dostatočne silnú platformu na nový začiatok,“ hovorí Zuzana Kuľhová z Depaul Slovensko.

Zdroj: Depaul

Kampaň tak, ako minulom roku pripravila agentúra Elite Solutions

“Koncept vznikol ešte na jar minulého roku, tak už sme sa nevedeli dočkať, kým uzrie svetlo sveta. O to viac vďaka náročnej predprodukcii, ktorú si projekt vyžadoval - hľadanie výtvarníčky, výroba troch kusov komplet oblečenia v štýle (ne)živých sôch a na záver make-up troch hercov skoro ráno pred natáčaním. Všetko nakoniec úspešne dopadlo. Už len dúfať, že kampaň bude úspešná a ľudia opäť podporia dobrú vec ako minulý rok pri kampani Adoptuj si posteľ," vysvetľuje Matej Valo,kreatívny líder z Elite Solutions.

Zdroj: Depaul

Vizitka kampane:

Creative Director: Matej Valo
Strategy Director: Peter Šurín
Account Manager: Lenka Pavlíčková
Account Director: Marián Hlinka
Art Director: Maroš Morvajov
Social Media Manager: Barbora Jurovcová
Režisér: Juraj Zmatek 
Produkcia: Playground13

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.