Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
27.06.2020, 05:30

Andrea Cocherová odchádza z Nadácie Orange. Po 21 rokoch

Pôsobenie vo funcii správkyne nadácie ukočila v piatok 26. júna.

Andrea Cocherová odchádza z Nadácie Orange. Po 21 rokoch
Zdroj: Nadácia Orange / Andrea Cocherová

Andrea Cocherová sa rozhodla ukončiť svoje dlhoročné pôsobenie v Nadácii Orange. Vykonávanie funcie správkyne nadácie skočila v piatok 26. júna.

Andrea Cocherová bola súčasťou nadácie od jej vzniku. Jej história sa začala písať pred 21 rokmi, 22. marca 1999. Najprv pod názvom Konto Globtel, neskôr ako Konto Orange a od 27. decembra 2007 ako Nadácia Orange.

Cocherová vykonávala funkciu správkyne nadácie od roku 2009 ako riaditeľka Úseku komunikácie a značky spoločnosti Orange Slovensko, od roku 2013 ju zastávala z pozície externého experta.

"Andrei týmto veľmi pekne ďakujeme za jej nesmierny prínos počas jej pôsobenia v Nadácii Orange. Aj vďaka nej sa nadácia stala rešpektovaným partnerom a pomocnou rukou pre mnohé organizácie, iniciatívy, školy, či angažovaných ľudí. Andrei radi prajeme mnoho úspechov v pracovnom i súkromnom živote," uvádza nadácia na na svojom webe.

Do momentu zvolenia nového správcu bude v mene nadácie konať predseda Správnej rady Milan Dado.

Nadácia Orange v mene spoločnosti Orange Slovensko rozvíja filantropiu a charitu. Zámery realizuje vlastnými grantovými programami a dlhodobými partnerstvami s mimovládnymi organizáciami na Slovensku. Za celé obdobie svojej činnosti celkovo prerozdelila vyše 11 miliónov eur. V súčasnosti prehodnocuje svoje programové priority, aj v kontexte dopadov krízovej situácie na spoločnosť, .

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.