Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
10.09.2020, 09:54

ČSOB hlási koniec nudným platbám

Za návrhom kreatívy je opäť MUW Saatchi & Saatchi.

ČSOB hlási koniec nudným platbám
Zdroj: ČSOB

"V roku 2020 platiť kartou? Či nebodaj hotovosťou? Jedine tak za reumatický krém,"  uviedla agentúra na úvod tlačovej správy. 

Mladí odteraz zaplatia tým, čo majú doslova poruke. ČSOB rozširuje možnosti platieb a oni tak môžu využiť Apple Pay a Google Pay vo svojom mobile alebo zaplatiť hodinkami všetkých typov, tvarov a farieb.

Zdroj: ČSOB

​Alebo ešte inak – mladí môžu platiť, ako sa im len zachce, fantázii sa odteraz medze nekladú.  Zaplatia dronom? Vyboxujú z terminálu maximum, až nestihne pípať? "Terminál is the limit. A navyše FUN platby si mladí môžu užívať aj s 33 eurami, ktoré dostanú za založenie a aktivovanie FUN ÚČTU," uvádza ČSOB. 

Zdroj: ČSOB

Za návrhom kreatívy je opäť MUW Saatchi & Saatchi.

„Celé vymýšľanie, točenie, strihanie sme si neskutočne užili a teraz je rad na mladých, aby si užili výsledok. FUN pre mladých osobne,“ hovorí Jakub Kuvik, kreatívny riaditeľ MUW Saatchi & Saatchi.

Pri tomto projekte som mal kreatívnu slobodu a skvelý support zo strany agentúry, klienta aj produkcie. Všetci sme boli na jednej vlne, čo výrazne prispelo k tomu, že sa nám podarilo spraviť takýto svieži, spektakulárny a prekvapivý spot,dopĺňa Peter Ehrenberger, ktorý sa postaral o réžiu reklamného spotu.

Vizitka kampane:

Klient: ČSOB (Emília Garajová, Šimon Gál)
Agentúra: MUW Saatchi & Saatchi
Creative Director: Jakub Kuvik
Art Director: Peter Danada
Copywriter: Juraj Chmel, Veronika Chmelárová
Strategy Planner: Klaudia Linkeschová
Account Director: Anh Doan
Account Manager: Diana Hromeková
Produkcia: Cookie Films
Réžia: Pepe Ehrenberger
Postprodukcia: Tomáš Ožvold
Fotograf: Michal Zelnik

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.