Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
29.10.2020, 14:06

Nahliadnite do hláv Slovákov a zlepšite svoj biznis

Kantar vás pozýva na užitočný online event.

Nahliadnite do hláv Slovákov a zlepšite svoj biznis
Zdroj: archív

Už budúci týždeň sa koná online event, ktorý organizuje spoločnosť Kantar. A ak pracujete v marketingu a chcete spoznať svoju cieľovú skupinu, trojhodinový online seminár môže byť pre vás zaujímavou inšpiráciou. Bude totiž  o životnom štýle Slovákov a ich rozdelení do šiestich charakteristických segmentov.

Na evente sa dozviete nielen to, v čom sme ako Slováci odlišní, alebo aj podobní a ako sa naša spokojnosť vyvíja v čase. Kantar vám prezradí ako dlhodobo monitorované globálne spotrebiteľské MEGA trendy hýbu Slovákmi a ako Slováci zvládajú koronačasy.

Hosťami eventu budú známi odborníci z komunikačnej brandže, ktorí prezradia, ako tieto informácie pomôžu pri riadení značky, inováciách, komunikácii, online stratégii a rôznych marketingovo-strategických rozhodnutiach.

Tešiť sa môžete na: Miladu Halovú z Tatrabanky, bývalého šéfa marketingu Heineken Slovensko Ronalda Luptáka, marketingovú výskumníčku Evu Taráčovú, Adama Horeckého z MADE BY VACULIK a Dušana Vavreka zo spoločnosti LION.

Event sa koná už 5. novembra, o 9:00 hodine, v prípade záujmu, kliknite tu.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.