Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
30.11.2020, 17:00

PR agentúra Kharisma má nového klienta

Je ním spoločnosť MODESK.

PR agentúra Kharisma má nového klienta
Zdroj: Modesk

Moderná kancelária už nemá byť len funkčná. Tento naratív sa v súčasnosti mení a dopĺňa o ďalšie prívlastky – udržateľnosť, dizajn a zdravie. V interiéroch trávime až 80 percent denného času, z toho najviac prácou. Novým štandardom sa zároveň stáva aj práca z domu. Bez toho, aby sme sa zamerali na nastavenie vhodných podmienok, však pri dlhom a častom sedení ohrozujeme naše zdravie. Spoločnosť MODESK pripravuje v spolupráci s PR agentúrou Kharisma komunikačné aktivity na zmenu.

Bolesť chrbta i hlavy, stuhnuté svaly, únava – to všetko sú negatívne javy sprevádzajúce dlhé a časté sedenie, ktoré môžu prerásť aj do závažnejších problémov. Riešením je správne sedenie a držanie tela, ako aj fyzická úprava prostredia – najmä špeciálne upravené stoličky a stoly s nastaviteľnou výškou. „Okrem ponuky produktov priamo pripravených pre domáce pracovne i klasické kancelárie sa chceme zamerať aj na zvyšovanie povedomia o zdravotných aspektoch práce, najmä práce za počítačom,“ hovorí Kateřina Zaydlarová, riaditeľka bratislavského a pražského Centra zdravého sedenia a spoločnosti MODESK.

S týmto cieľom začala v súčasnosti spolupracovať s PR agentúrou Kharisma. „S veľkou radosťou začíname pripravovať komunikačné aktivity približujúce problematiku zdravého sedenia, pretože to vnímame ako dôležitú tému a sme radi, že náš klient ju chce prinášať širokej verejnosti,“ uviedla Kristína Čambalová, zakladateľka a riaditeľka PR agentúry Kharisma. „Klasickú produktovú komunikáciu preto rozšírime o osvetové aktivity a praktické rady, využiteľné doma i v práci. Samozrejmosťou bude komunikácia na sociálnych sieťach a spolupráca s ďalšími odborníkmi, aby sme mohli prinášať osvedčené a aktuálne poznatky,“ doplnila.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.