Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
10.05.2021, 11:45

Asociácia digitálnych marketingových agentúr prijíma nových členov

Deadline prihlásenia do výberového konania pre členstvo v ADMA je do 15. mája 2021.

Asociácia digitálnych marketingových agentúr prijíma nových členov
Zdroj: ADMA

ADMA (Asociácia digitálnych marketingových agentúr) pozýva pod svoju záštitu nových členov. Do svojich radov prijíma digitálne, špecializované a digitálne mediálne agentúry. V súčasnosti má “digitálna rodina” 20 členov, ktorými sú TOP digitálne agentúry na slovenskom trhu.

Medzi aktuálne členské agentúry ADMA patria: Basta digital, CORE4 Advertising, DIGILINE, diorama, ecake, Elite Monday Lovers, Hype, NetSuccess, paravan interactive, Performics, Ponyhouse, Promiseo, PS:Digital, RIESENIA, SCR interactive, Socialists, THIS IS LOCCO, TRIAD Advertising, Visibility a ZARAGUZA.

Hlavným poslaním asociácie je neustále zvyšovať úroveň digitálneho marketingu na Slovensku. Vďaka prostriedkom a kontaktom ADMA kontinuálne vzdeláva nielen vlastných členov a ich klientov, ale podporuje aj začínajúcich marketérov, študentov, rozširuje vedomosti v oblasti online marketingu širokej verejnosti a snaží sa neustále zlepšovať podmienky pre rozvoj digitálnej reklamy na Slovensku.

ADMA organizuje súťaž v digitálnom marketingu Digital PIE, angažuje sa na mnohých konferenciách a vzdelávacích eventoch. Venuje sa vlastnému úspešnému projektu ADMA digital marketing academies. Okrem toho podporuje organizáciu prednášok na vysokých školách, pravidelne vytvára e-booky na témy v digitálnom marketingu, infografiky a iné vzdelávacie materiály.

Ako členská agentúra ADMA získate možnosť ovplyvňovať digitálny trh na Slovensku, podieľať sa na stratégii ADMA, témach a výstupoch a prezentovať sa na trhu pod značkou ADMA. Získate priestor prednášať na konferenciách, na ktorých sme partnerom či na našich vlastných projektoch.

Na webe asociácie nájdete stanovy a podmienky pre prijatie do asociácie.

Registrovať sa môžete na webe ADMA. Deadline prihlásenia do výberového konania pre členstvo v ADMA je do 15. mája 2021. Prvým krokom je prihlásenie, potom nasleduje prezentácia pred Valným zhromaždením ADMA. Agentúry, ktoré budú schválené členmi ADMA, budú prijaté do našej asociácie a pridajú sa k top slovenským digitálnym agentúram.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.