23.02.2017, 10:05

Jaro Slávik pracuje na novej pozícii. Stal sa eventovým a marketingovým riaditeľom

Populárny televízny porotca sa venuje športovému marketingu.

Jaro Slávik pracuje na novej pozícii. Stal sa eventovým a marketingovým riaditeľom
Zdroj: creativeindustry.sk

Známy porotca zo šou Česko Slovensko má talent Jaro Slávik nastúpil od nového roka na novú pozíciu. Pracuje pre spoločnosť x- bionic® sphere, kde má na starosti oddelenie Eventov, Marketingu, PR a Business Developmentu.

Multifunkčný rezort x-bionic® sphere v Šamoríne neďaleko Bratislavy je miestom nielen pre profesionálnych športovcov a ich a fanúšikov, ale tiež pre rodiny s deťmi, vyznávačov aktívneho životného štýlu a milovníkov wellness. Pre všetky tieto skupiny návštevníkov pripravujú oddelenia pod vedením Jara Slávika množstvo atraktívnych podujatí.  Napríklad športové tábory pre deti, Joga víkend s Fredym Ayisim, Fitpobyt so Zorou Czoborovou, Athletic Sphere Camp, Veľká noc v x-bionic® sphere, ale aj filmové predstavenia v Tuli® Cinema, Talkschow, FOOD POP-UP akcie a podobne.

Jaro Slávik sa dlhodobo venuje športovému marketingu. V spolupráci s Harlem Globetrotters organizoval fight eventy či cyklistickú šou vo Viedni. Aktuálne vedie prípravy THE CHAMPIONSHIP – svetové finále série Challenge v triatlone, ktoré sa uskutoční v júni tohto roka. Zastrešuje aj atletický míting Pravda-Televízia-Slovnaft, FEI Európske skokové majstrovstvá mladých jazdcov, juniorov a detí či Majstrovstvá Európy v cezpoľnom behu 2017.

Svoju kariéru odštartoval Slávik v roku 1995 ako riaditeľ hudobnej spoločnosti EMI Slovakia. Po štyroch rokoch sa presunul na Ukrajinu, kde pôsobil dva roky na pozícii Head of EMI Ukraine. Od roku 2001 viedol osem rokov Warner Music Eastern Europe. Ako producent spolupracoval aj s televíziou Markíza a od roku 2010 sa venuje vlastnej spoločnosti TATA, ktorá má okrem Bratislavy pobočky aj v Prahe a Dubaji. Je autorom knihy Nejde o talent.

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.