Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
14.09.2017, 17:55

RTVS bude mať nového obchodného riaditeľa

Do médií sa vracia Igor Slanina.

RTVS bude mať nového obchodného riaditeľa
Zdroj: archív

Od budúceho pondelka  do svojej novej funkcie vo verejnoprávnej inštitúcii - riaditeľ Media RTVS - nastúpi Igor Slanina. Na pozícii tak vystrieda doterajšieho šéfa Martina Hauptovogela. Media RTVS je dcérskou spoločnosťou RTVS, ktorá exkluzívne zabezpečuje predaj reklamného vysielacieho priestoru vyhradeného pre mediálnu komerčnú komunikáciu na televíznych a rozhlasových programových službách RTVS.

Igor Slanina nie je v mediálnom biznise neznámy človek. Takmer dvadsať rokov pôsobil vo vysokých manažérskych pozíciách bilboardovej spoločnosti Akzent Media, z toho trinásť rokov ako jej generálny riaditeľ, a aj ako konateľ. Potom ako v roku 2013 Akzent mediu kúpila spoločnosť Bigboard Slovensko, ktorá patrí pod JOJ Media House, Slanina zo spoločnosti odchádza.

Od roku 2015 až po súčasnosť bol predsedom predstavenstva a riaditeľom akciovej spoločnosti Technické služby Starého Mesta v Bratislave. Cieľom Igora Slaninu je "pokračovať v zlepšovaní činnosti a efektivity spoločnosti."  Pôsobenie v Media RTVS vníma ako novú pozitívnu výzvu v jeho profesionálnej kariére.

Nový generálny riaditeľ RTVS Jaroslav Rezník si postupne stavia svoj nový tím. Tento týždeň predstavil nového šéfa spravodajstva - Juraja Rybanského, ako aj šéfa sekcie televízneho spravodajstva, ktorým sa stal Boris Chmel. Novým šéfom marketingu RTVS je Richard Jajcay. Riaditeľom Sekcie generálneho riaditeľa od začiatku septembra Marek Knut.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.