Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
19.02.2018, 16:20 Aktualizované dňa 20.02.2018 o 10:23

JOJ uvedie komediálny seriál Semafor. V hlavnej úlohe s Tomášom Maštalírom

Novinka vznikla podľa zahraničného formátu pod taktovkou režiséra Našich. Pozrite si titulnú pieseň seriálu.

JOJ uvedie komediálny seriál Semafor. V hlavnej úlohe s Tomášom Maštalírom
Zdroj: TV JOJ

Na obrazovkách televízie JOJ odštartuje v druhej polovici marca nový 20-dielny komediálny seriál s názvom Semafor. Režisérom seriálu je Peter Begányi, ktorý je podpísaný pod úspešným seriálom Naši či historickou detektívkou 1890. V hlavných úlohách sa predstavia Tomáš Maštalír, Stanislav Majer a Martin Nahálka.

Aktualizácia: ​Televízia začala Semafor promovať, a to titulnou skladbou seriálu. Podobnú kampaň televízia zvolila aj pri seriáloch Vlci, Naši alebo Prázdniny.

Semafor je rodinná komédia o priateľstve medzi troma najlepšími kamarátmi - tridsiatnikmi, a o ich romantických vzťahoch a o živote. Vznikol podľa izraelského formátu Traffic Lifgt, ktorý získal v roku 2010 prestížnu cenu International Emmy Awards v kategórii najlepší zahraničný komediálny seriál a už sa úspešne adaptoval v mnohých krajinách, vrátane USA či Ruska.

​Dej seriálu sa točí okolo života troch hlavných hrdinov. Dlhoroční priatelia spolu zažívajú množstvo vtipných situácií a navzájom si radia pri životných problémoch, lenže nie vždy to dopadne práve najlepšie.

Každý z nich po tridsiatke žije trochu iný život. Jeden je ženatý (Martin Nahálka) a má dieťa, druhý je zadaný (Tomáš Maštalír) a tretí slobodný (Stanislav Majer).

Zdroj: TV JOJ

„Červený“ Maťo (Martin Nahálka) je manažérom otcovho obchodu s pomôckami pre amatérskych kúzelníkov a je ženatý s Petrou, asertívnou novinárkou, s ktorou má sedemročnú dcéru Dittu.

Mirkovi (Tomáš Maštalír), riaditeľovi eventovky, začína v perspektívnom vzťahu nebezpečne rýchlo blikať oranžová, prvýkrát v živote totiž zdieľa domácnosť s partnerkou Mončou a jej psom.

René (Stanislav Majer) je nezlomný sukničkár, ktorému stále svieti zelená. Jeho závislosť od žien je autentická, zamiluje sa na každom rohu a neustále sa dostáva do zamotaných situácií s opačným pohlavím.

Ich životy sú odlišné ako svetlá na semafore. Ako slobodný si preletíte na zelenú. Ak ste v stálom vzťahu, niektoré veci sú nové a zaujímavé, no oranžové svetlo už bliká. A keď už ste ženatý a máte deti, svieti vám červená - ste zaseknutí a myslíte si, že lepšie to už nebude...

Zdroj: TV JOJ

Tomáš Maštalír sa naposledy objavil na obrazovkách JOJ v kriminálnom seriáli Za sklom a nebude chýbať ani v druhej sérii, ktorú má televízia pripravenú. Stanislav Majer a Martin Nahálka sú divákom známi ako rázny strážmajster a svojský žandár z historického seriálu 1890.

V ďalších úlohách sa predstavia Alena Pajtinková (Čert nikdy nespí, Dr. Ema) a Dominika Žiaranová (Doktori, Dr. Ema). V epizódnej úlohe sa objaví aj Zuzana Marošová, ktorá sa po rokoch strávených s hľadaným Karolom Mellom v Belize vrátila na Slovensko.

Zdroj: TV JOJ

​​V izraelskom origináli Ramzor (Traffic Light) vedie ženatý Itzko obchod so svojim otcom, má sedemročné dieťa a jeho manželka sa venuje svojej kariére novinárky. Zadaný Amir má vzťah s Tali a najmä s jej psom. Slobodný Heffer je večný bakalár, ktorý si nedokáže udržať stabilnú prácu a neustále sa dostáva do problémov. Rovnako ako všetci dobrí priatelia sa navzájom zdôverujú. Lenže pri radách na riešenie problémov vychádza každý z nich z vlastných skúseností a zažitých situácií, čo spôsobuje rôzne bizarné situácie.

Zdroj: keshetinternational.com

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.