Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
08.04.2018, 05:22

Režisér Hornej Dolnej pripravuje nový seriál. S Jánom Koleníkom v hlavnej úlohe

Nakrúcať sa začne už čoskoro.

Režisér Hornej Dolnej pripravuje nový seriál. S Jánom Koleníkom v hlavnej úlohe
Zdroj: Yan Renelt / MAFRA

Televízia Markíza sa pustila do prípravy nového komediálneho seriálu, ktorý dostal pracovný názov Autoškola. Novinka bude opisovať príbehy rodiny, ktorá sa dáva nedobrovoľne dokopy a pre vidinu lepšieho zajtrajška je ochotná lavírovať aj na hrane zákona.

Hlavnou hviezdou seriálu je Ján Koleník, ktorý bol doteraz tvárou konkurenčnej televízie JOJ, kde stvárnil hlavné úlohy v seriáloch Za sklom, 1890 či ZOO, zahral si aj v denných seriáloch Divoké kone alebo Panelák.

Herec sa tak do Markízy vracia po viac ako desiatich rokoch, naposledy v nej účinkoval ešte v roku 2006 v prvom dennom seriáli Medzi nami.

"Sme veľmi radi a vážime si, že sa po viac ako desiatich rokoch vracia do Televízie Markíza špičkový herec Ján Koleník, ktorý prijal ponuku účinkovať v pripravovanom projekte s pracovným názvom Autoškola," potvrdil riaditeľ PR a marketingu Michal Borec.

Podľa televízie sa začne s nakrúcaním už na jar a v lete tohto roka. Seriál vzniká v réžii Tomáša Janča, ktorý je podpísaný pod úspechom seriálov Horná Dolná, Pod povrchom alebo Keby bolo keby.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.