Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
17.05.2018, 20:15

JOJ uvedie novú šou Reštart. Bude v nej meniť ľuďom život

Na ceste za novým ja im budú pomáhať rôzni odborníci a špecialisti.

JOJ uvedie novú šou Reštart. Bude v nej meniť ľuďom život
Zdroj: TV JOJ

Každý týždeň jeden príbeh. Každý týždeň jedna veľká premena. JOJ prinesie v tomto roku na obrazovky novú doku-reality šou Reštart, kde bude pod dohľadom odborníkov – psychoterapeuta, lekára, trénera a špecialistu na výživu meniť ľuďom život.

V licencovanom formáte spoločnosti FremantleMedia (SuperStar, Inkognito, Chart Show alebo Heslo) sa budú vybraní ľudia päť mesiacov zbavovať zlozvykov a zlej životosprávy. Časozberná doku-reality šou bude každý týždeň zaznamenávať ich zmenu v živote na ceste za novým ja.

Zmena prichádza zvnútra

Podľa anotácie nie je Reštart len programom o chudnutí. To, v čom sa má líšiť od iných „make over“ relácií, je prístup k zmene. Všetci účastníci už majú za sebou neúspešné pokusy o zmenu zovňajšku. Nikdy však neriešili skutočnú príčinu problému, zvládanie stresových situácií či hektický životný štýl.

Reštart preto pôjde do hĺbky a pomocou terapeuta definuje ozajstný problém. Na timeline života účastníkov tak diváci uvidia, v ktorých momentoch sa ich život ubral zlým smerom. Následne sa problém pokúsia vyriešiť, respektíve odstrániť a s ďalšími odborníkmi dať do poriadku telo. Výsledkom by mala byť viditeľná a trvalá zmena.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.