Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
20.06.2018, 13:56

Nova nakrúca tretiu sériu Policie Modrava. Filmári hľadajú nové miesta na nakrúcanie

Okrem známych hercov sa predstavia aj úplne nové tváre.

Nova nakrúca tretiu sériu Policie Modrava. Filmári hľadajú nové miesta na nakrúcanie
Zdroj: TV Nova

TV Nova zahájila prípravy nakrúcania nových dielov najúspešnejšieho českého seriálu posledných rokov, Policie Modrava. V týchto dňoch tím, na čele s režisérom Jaroslavom Soukupom, obchádza zákutia Národného parku Šumava, kde hľadá nové miesta na nakrúcanie.

„Pre divákov iste nie je prekvapením, že sme sa rozhodli pokračovať v nakrúcaní ďalších dielov. Neohrozená sledovanosť prvej i druhej série seriálu Polícia Modrava, ktorá dosahovala v priemere skoro 40 percentný share v cieľovej skupine 15-54 a v širšej cieľovej skupine 4+ mala v priemere nad 2 milióny divákov, ukazuje, že tento formát má na obrazovke TV Nova svoje miesto,“ hovorí Alex Ruzek, riaditeľka sekcie programu.

Zdroj: TV Nova

​Súčasne prebieha i kasting na obsadenie epizódnych rolí a šancu dostali i miestni obyvatelia. O možnosti zahrať si v populárnom seriáli prejavili záujem stovky ľudí rôznych vekových kategórií.

„Diváci sa nemusia báť, obsadenie hlavných postáv zostáva rovnaké. Opäť sa stretnú so Soňou Norisovou, Jaroslavom Satoranským, Filipom Tomsou, Janou Bouškovou, Táňou Medveckou a ďalšími hercami, ktorých už dobre poznajú. Okrem nich sa v každom dieli objavia aj úplne nové tváre,“ prezradil režisér Jaroslav Soukup. Už tradične bude celý štáb ubytovaný v hoteli Vydra a pensióne Panenka.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.