Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
30.07.2018, 21:35 Aktualizované dňa 02.08.2018 o 13:55

JOJ počas leta uvedie novinku Päťka. Štyria komici v nej budú spovedať celebritu

Nový formát si televízia odskúša počas letnej pauzy glosátorskej šou Sedmička.

JOJ počas leta uvedie novinku Päťka. Štyria komici v nej budú spovedať celebritu
Zdroj: Tri tvorivé tvory

Televízia JOJ prinesie v polovici augusta premiéru novej talkšou Päťka, ktorá v letnej pauze nahradí glosátorskú šou Sedmička. Novinku uvedie vo štvrtok 9. augusta o 22:00 po Inkognite. Novinka nahradí vo vysielaní seriál MacGyver.

V novej šou budú štyria komici spovedať známu celebritu, pričom ju vtiahnu aj do svojich hereckých improvizácií. V štvorici komikov sa predstavia Juraj “Šoko” Tabaček, Stano “Stanley” Staško, Lukáš “Pucho” Púchovský a Tomáš Hudák

Päticu doplní vždy jeden hosť, ktorého bude štvorica zabávačov "grilovať" a navyše zapájať aj do hereckých improvizácií. Aj preto bude mäť relácia Päťka podtitul "štyria na jedného". Hneď v úvode si komici podajú Jozefa "Doda" Kuriľáka. Neskôr sa diváci môžu tešiť aj na Sajfu, Kristínu Tormovú (Farkašovú) či Martina Madeja.

Herec, moderátor a zabávač Juraj “Šoko” Tabaček je spolu s Lukášom Púchovským a Stanom Staškom členom zoskupenia 3T alebo Tri tvorivé tvory. Divadelno-improvizačná skupina vznikla v roku 2004 v Žiline a počas 12-tich rokov odohrali už viac ako 500 predstavení po celom Slovensku.

Šoko nie je v televízii neznámou tvárou. Dlhé roky sa objavuje v Hornej Dolnej v úlohe štamgasta Tunela, je členom zostavy hádačov v Inkognite a ako porotca sa objavil aj v šou Tvoja tvár znie povedome. Epizódnu rolu si strihol aj vo filme Cuky Luky a účinkoval v pilotnej verzii šou 2 na 1 po boku moderátorov Adely Banášovej a Dana Dangla.

Tomáš Hudák sa na JOJ objavuje v Silných rečiach. Stand-up comedy show vznikla v roku 2009, jej televíznu verziu s moderátorom Jánom Gorduličom uviedla JOJ na jeseň minulého roka. Do vysielania ju zaradila v rámci “zábavných štvrtkov”, od 22:50 po Inkognite a glosátorskej relácii Sedem.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.