Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
30.08.2018, 11:11

Reality show Farma štartuje dnes

Desiata séria bude mať nový koncept. Markíza pripravuje veľa zmien a prekvapení.

Reality show Farma štartuje dnes
Zdroj: Markíza

Desiata séria Farmy bude mať v novej sezóne úplne iný koncept. Prvú novinku oznámila Markíza už koncom júla, ide o zmenu na poste moderátorky. Kvetu Horváthovú, ktorá moderovala reality show od začiatku, nahradí v novej sérii komička Eva "Evelyn" Kramerová.

"Mám rada nové výzvy, pričom táto ponuka takou rozhodne je. Veľmi sa teším na novú rolu, ktorú si môžem vyskúšať a verím, že to ocenia aj diváci. Nový koncept Farmy ma osobne veľmi oslovil, baví ma a som rada, že môžem byt jeho súčasťou," povedala Evelyn.

Televízia úplne zmenila aj zaužívaný koncept. Kým doterajšie série Farmy boli vždy o tom, že jej účastníci prišli na starý statok, ktorý niekoľko mesiacov zveľaďovali a priviedli ho opäť k životu, tentokrát už nebude najväčšou prekážkou robota. Najväčšou prekážkou na farme bude sociálny status, rozdelenie ľudí na privilegovaných a neprivilegovaných, na bohatých a chudobných.

​Súťažiacich doplnila televízia o známe tváre. Prvými odtajnenými menami boli slávne slovenské dvojičky – Twiinsky Veronika Krúpa Nízlová a Daniela Nízlová. Ďalšími celebritnými súťažiacimi sú Silvia Šuvadová, Martin Šmahel, ​Ibrahim Majga, Katarína Brychtová ​a Robo Mikla.

Televízia už divákov niekoľko dní masíruje prvou upútavkou.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.