Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
26.07.2018, 08:56

Reality šou Farma mení moderátorku

Kvetku Horváthovú nahradí Evelyn.

Reality šou Farma mení moderátorku
Zdroj: TV Markíza

Na jeseň sa vráti na obrazovky Markízy reality šou Farma vo svojej už desiatej sérii. Televízia pripravuje viacero noviniek, najväčšou z nich je aj zmena moderátorky. Kvetku Horváthovú, ktorá moderovala Farmu od začiatku, vystrieda v novej sérii komička Eva "Evelyn" Kramerová.

"Mám rada nové výzvy, pričom táto ponuka takou rozhodne je. Veľmi sa teším na novú rolu, ktorú si môžem vyskúšať a verím, že to ocenia aj diváci. Nový koncept Farmy ma osobne veľmi oslovil, baví ma a som rada, že môžem byt jeho súčasťou," povedala Evelyn.

"Farma pre mňa zostane nezabudnuteľným televíznym projektom a zaujímavou moderátorskou príležitosťou. Vďaka nej som precestovala kus Slovenska, spoznala nádherné časti našej krajiny, stretla veľa milých ľudí. Evelyn a novej podobe Farmy držím palce!" vyjadrila sa pre Markízu Kvetka Horváthová.

Prvú Farmu vysielala Markíza od júla do septembra v roku 2011. V prvej sérii súťažilo 10 súťažiacich, postupne sa ich počet zvyšoval až na 21 súťažiacich.

Po úspechu prvej série uviedla televízia hneď po pár mesiacoch zimnú verziu reality šou, a to ako prvá na svete. Táto séria patrila k nielen najkontroverznejším, ale zároveň aj k najsledovanejším ročníkom Farmy.

V roku 2012 tak televízia uviedla dve série šou, po už spomenutej zimnej, ktorá trvala od marca do júna, od septembra pokračovala s treťou sériou.

Rovnaká situácia sa zopakovala aj minulý rok, keď Markíza odvysielala od marca do júna "zimnú" verziu a od septembra štartovala doteraz poslednú, 9. sériu. V 8. sérii zároveň zvýšila výhernú sumu, z dovtedajších 50 000 na 75 000 eur.

Špeciálnou bola aj 7. séria, v ktorej nesúťažili noví farmári, ale na statok sa vrátili vybraní účinkujúci z predošlých ročníkov. Markíza ju vysielala na začiatku roka 2016.

Farma sa vysiela v 50-tich krajinách sveta. Vôbec prvú Farmu odvysielali v Švédsku, najväčší počet sérií bol odvysielaný v Nórsku, kde reality šou zabáva divákov už od roku 2001.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.