Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
11.01.2022, 10:25

Premiéra šou Survivor sa opäť posúva. Výrobu pozastavil covid-19

Reality šou odštartuje v novom termíne.

Premiéra šou Survivor sa opäť posúva. Výrobu pozastavil covid-19
Zdroj: TV Markíza

Televízia Markíza je nútená opäť posunúť štart najdrsnejšej reality šou Survivor Česko & Slovensko, ktorej úvodné vysielanie bolo pôvodne plánované na štvrtok 13. januára.

Hoci súťažiaci prileteli do Dominikánskej republiky začiatkom tohto roka a už stihli absolvovať aj niekoľko hier a súťaží, ďalšiu výrobu znemožnil výskyt ochorenia COVID-19.

Ako sme už informovali, kvôli technickým problémom sa štart reality posunul o jeden deň. Aktuálne televízia informuje, že „v rámci zodpovedného prístupu je nakrúcanie momentálne prerušené, aby sa zaistilo bezpečné prostredie pre celý štáb a všetkých účastníkov, a to tiež s ohľadom na nariadenia a pravidlá Dominikánskej republiky“.

Survivor tak odštartuje v novom termíne – v pondelok 17. januára na VOYO a následne v utorok 18. januára o 20:30 hod. na obrazovkách televízie Markíza, ktorá šou pripravuje spoločne s českou Novou.

Celebritní súťažiaci 

O prežitie na exotickom ostrove a celkové víťazstvo bude bojovať 24 súťažiacich. Tucet súťažiacich štyria Slováci a ôsmi Česi boli vybratí na kastingoch, ďalších 12 súťažiacich bolo zostavených z radov známych osobností. 

Slovenské celebritné farby budú reprezentovať youtuber Daniel „GoGo“ Štrauch, víťazka 12. série reality šou Farma Xénia Gregušová, MMA zápasník Gábor Boráros, futbalista a účastník reality šou Love Island Nathan Christián Dzaba a šampiónka v karate Veronika Havlik.

Z českých celebrít túto výzvu prijali herec a moderátor Vojtěch Drahokoupil, stand-up komička Iva Pazderková, youtuberka a blogerka Nikola Čechová, moderátor Tomáš Zástěra, finalistka súťaže MasterChef Česko Ta Thuy Dung alias Chili, herečka Barbora Jánová a bývalý futbalista Matěj Paprčiak.

Súťažou bude sprevádzať Martin Šmahel, známy ako moderátor online relácie Farma X-tra, športový komentátor Ondřej Novotný.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.