StoryEditor

Markíza v roku 2022: Tri úplne nové seriály aj ďalšie série osvedčených formátov

13.11.2021, 12:55
Autor:
hrnhrn
Veľké šou budú na Markíze zastupovať Let‘s Dance a Tvoja tvár znie povedome.

Televízia Markíza uvedie už na jar budúceho roka tri nové slovenské seriály, ktoré sú adaptáciami úspešných zahraničných formátov. 

Prvým bude seriál z lekárskeho prostredia o doktorovi, ktorému poranenie mozgu kompletne zmení život, druhým komediálna novinka o dvoch rodinách z opačných koncov spoločenského rebríčka, ktorým pri pôrode zamenili deti, a tretím komediálny detektívny seriál o svojskej upratovačke s IQ 160, ktorá sa zhodou náhod stane policajnou posilou. Všetky tri seriálové novinky podrobnejšie predstavujeme nižšie v článku.

V roku 2022 sa môžu diváci tešiť aj na premiérové epizódy seriálového hitu Pán profesor či nové série osvedčených formátov ako Sestričky, Oteckovia, Horná Dolná, Susedia či Najhorší týždeň môjho života. 

​K vlajkovým lodiam zábavy na Markíze budú patriť nové série tanečnej súťaže Let‘s Dance, výpravnej šou Tvoja tvár znie povedome, ako aj jej detskej verzie Tvoja MINI tvár znie povedome. Nebudú chýbať ani čerstvé vydania zábavných šou 2 na 1, Dobre vedieť! a Chart Show.

Z reality šou bude súčasťou programovej štruktúry novinka Lego Masters, v príprave sú aj nové série šou Survivor, Svadba na prvý pohľad a Extrémne premeny Slovensko. Nebude chýbať Farma, ktorá sa vráti na obrazovky už v štrnástej sérii. 

Pôvodnú tvorbu doplnia aj...

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 85% na dočítanie.
18. máj 2022 06:57