Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
15.01.2019, 08:20

Správne mamy to nikdy nevzdávajú! S týmto sloganom štartuje Som mama II

Novú sériu komediálneho seriálu uvedie JOJ v stredu 16. januára.

Správne mamy to nikdy nevzdávajú! S týmto sloganom štartuje Som mama II
Zdroj: TV JOJ

Komediálny seriál Som mama voľne inšpirovaný knihami herečky Kristíny Tormovej odštartuje ako posledná z januárových noviniek. Televízia JOJ ho uvedie v stredu 16. januára v dvoch častiach za sebou.

Nová séria opäť prinesie humorný pohľad na strasti a slasti partnerského života a nástrahy materstva. Hlavné hrdinky seriálu sa stali mamami a ich sloganom sa stalo Správne mamy to nikdy nevzdávajú!

V nových častiach budeme svedkami sťahovania Tiny a Roba do nového domova. Dvojičky majú skoro rok a Tina má pocit, že sa až teraz preberá z akéhosi limbu, v ktorom prežila prvé mesiace. V tom stave-nestave urobila spolu s Robom dôležité rozhodnutie a vzdala sa svojho roztomilého hniezdočka po babičke v prospech novostavby, do ktorej sa prekvapivo zamilovala. Tak sa z nich stávajú obyvatelia satelitného mestečka, kam „chodí Bratislava spať“.

Zdroj: TV JOJ

​Život štyroch rodín s malými deťmi sa stretáva aj naďalej so širokou plejádou ťažkostí, ktoré bude riešiť s humorným nadhľadom. Objavia sa prvé zuby, prvé slová, rizikové tehotenstvo, detské choroby, vybavovanie škôlky, partnerské problémy kvôli deťom, rozchody aj strasti vzťahu na diaľku. A možno bude aj svadba.

Do príbehu pribudne tiež pár nových postáv: Igorov otec Gusto z východného Slovenska, Tinin romantický nápadník Vincent a Lunov otec Guru. 

Zdroj: TV JOJ

​V prvej sérii televízia JOJ odvysielala dvadsať 40-minútových epizód. V hlavných úlohách sa okrem Kristíny Tormovej predstavili Jiří Havelka ako jej partner Robo, Boris Farkaš a Anna Šišková v úlohách Tininých rodičov, či Zuzana Kanócz a Michaela Čobejová ako Tinine kamarátky.

Tím scenáristov tvoria Emília Martáková, Michaela Materáková, Lukáš Obermajer, Simona Rezníčeková a Milla Dromowich, režisérom je Jan Novák, ktorý má na konte seriály Přístav či Svadby v Benátkach, z filmovej produkcie je najznámejší Kameňák 4.

Príbehy prvej série sa uzavreli 12. decembra, s priemernou sledovanosťou šesť percent pri podiele 18,3 percenta v cieľovej skupine 12-54, najsledovanejšiu epizódu si pozrelo 328-tisíc divákov starších než 12 rokov.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.