Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
06.02.2019, 11:50

Fenomenálni Oteckovia s absolútne rekordnou sledovanosťou

Divácky záujem o Oteckov neklesá ani po roku na obrazovkách a takmer 200 epizódach.

Fenomenálni Oteckovia s absolútne rekordnou sledovanosťou
Zdroj: Instagram Jána Koleníka

Fantastické úspechy podvečerného rodinného seriálu Oteckovia pokračujú. V poradí už 196. epizóda, ktorú televízia Markíza odvysielala v utorok 5. februára, dosiahla v strategickej cieľovej skupine 12-54 absolútne rekordnú sledovanosť. Zároveň sa v oboch hlavných cieľových skupinách stala suverénne najsledovanejším programom dňa.

V tejto obchodne relevantnej cieľovej skupine zaznamenali Oteckovia doposiaľ najvyššiu sledovanosť 13 percent a šiesty najlepší trhový podiel 43,1 percenta od štartu seriálu 1. januára 2018. Pre porovnanie, konkurenčná TV JOJ dosiahla v rovnakej cieľovej skupine so seriálom Záchranári trhový podiel 9,3 percenta a s kvízom Po škole trhový podiel 7,6 percenta.

Včerajšie príbehy oteckov si pozrelo celkovo 624-tisíc divákov starších ako 12 rokov, čo je druhý najlepší výsledok v doterajšej histórii seriálu. Úspešnejšia v tejto univerzálnej cieľovej skupine bola iba úvodná epizóda z 1. januára 2018, ktorá pritiahla k obrazovkám 637-tisíc divákov.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.