Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
15.06.2019, 11:05

Nedeľné politické relácie: Bugár so Sulíkom o preskupovaní síl v politike

Politici budú diskutovať aj o očakávaniach od prezidentky Čaputovej a možnostiach spolupráce.

Nedeľné politické relácie: Bugár so Sulíkom o preskupovaní síl v politike
Zdroj: Archív HN

V nedeľnej politickej diskusii O 5 minút 12, ktorú vysiela 16. júna o 11:55 Jednotka, sa stretnú podpredseda parlamentu a predseda strany Most-Híd Béla Bugár a predseda strany SaS Richard Sulík.

S moderátorom Jozefom Hajkom budú diskutovať o aktuálnom vývoji na politickej scéne, o pozícii strán a preskupovaní síl, ale aj o očakávaniach od novej prezidentky  Zuzany Čaputovej a možnostiach spolupráce.

Ďalšími témami budú navrhované opatrenia v daňovej oblasti, ich dosah na občanov a debata sa dotkne aj priorít zahranično-politickej orientácie Slovenska.

Hosťami relácie V politike, ktorú vysiela TA3 v nedeľu o 11:00 budú minister Ján Richter (Smer-SD), poslanci Jozef Mihál (nez.) a Erik Tomáš (Smer-SD) a predseda Progresívneho Slovenska Michal Truban (PS).

Témami diskusií budú inaugurácia prezidentky, spolupráca a priority strán pred parlamentnými voľbami v roku 2020, ale aj sociálna politika a podpora podnikania,  vývoj nezamestnanosti, rast miezd a minimálna mzda, príchod zamestnancov tretích krajín na pracovný trh. Moderuje Norbert Dolinský.

Na telo na Markíze už uzavrelo aktuálnu sezónu, na obrazovky sa vráti po letnej prestávke 8. septembra.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.