Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
30.10.2019, 17:30

Televízie prezradili novinky budúceho roka. Premiéru bude mať desať nových seriálov

K stáliciam obrazovky pribudnú nové seriály rôznych žánrov.

Televízie prezradili novinky budúceho roka. Premiéru bude mať desať nových seriálov
Zdroj: TV JOJ / Nový život

Hoci sa jesenná televízna sezóna rozbehla len pred dvomi mesiacmi, televízie už avizujú formáty, ktoré sa dostanú do vysielania v budúcom roku. Nebudú chýbať pokračovania úspešných seriálov tohto roka - na Jojku sa vrátia Prázdniny v štvrtej sérii, na Markízu zase v nových sériách Sestričky, Oteckovia, Susedia a Horná Dolná.

Stálice obrazoviek doplnia aj úplné novinky. Televízie už prezradili desať nových pôvodných seriálov, ktoré budú mať premiéru v budúcom roku. Najviac noviniek prinesie televízia Joj, najvýpravnejším z nich bude historický seriál Slovania, ktorí pre TV Joj nakrútila spoločnosť Wandal production producentky Wandy Adamík Hrycovej. Pozrite si všetky seriálové novinky v galérii:

​​V koprodukcii Joj vznikla tiež výpravná miniséria s pracovným názvom „8 hodín“, ktorá je kombináciou politického trileru, rukojemníckej drámy a dokumentu. Námet vychádza zo skutočných príbehov spoločenského diania na Slovensku. Autorsky sa na projekte podieľajú Zuzana Krížková a Juraj Raýman, režisérom a producentom je Michal Kollár.

Druhou koprodukčnou novinkou televízie Joj je osemdielny televízny krimiseriál Exorcista, nakrútený filmovou technikou s množstvom exteriérových scén, ktorý rozpráva dramatické mysteriózne príbehy odohrávajúce sa v slovenskom a českom prostredí. Projekt vzniká na námet TV JOJ v spolupráci s Trigon Production a Českou televíziou. Režisérom je Jiří Strach, producentom Patrik Pašš.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.