Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
14.12.2019, 21:05

Seriál Nový život má známy dátum štartu. Pozrite si prvé upútavky

Denný seriál uvedie TV Joj na obrazovku začiatkom roka.

Seriál Nový život má známy dátum štartu. Pozrite si prvé upútavky
Zdroj: TV JOJ

Televízia Joj uvedenie nový rodinný seriál Nový život na obrazovku hneď na začiatku nového roka, v pondelok 6. januára. Prvý týždeň do bude vysielať každý deň až do štvrtka v hlavnom vysielacom čase o 20:35.

Zdroj: TV JOJ

​Premiéra seriálovej novinky tak v prvom týždni nahradí aj tradičné pondelkové Inkognito. V ďalších týždňoch sa predpokladá nasadenie od utorka so štvrtka rovnako v prime time. Do pondelkového prime time sa vráti Inkognito, piatkové večery budú patriť premiére amerického akčného seriálu Lovci pokladov, soboty premiérovým častiam hudobno-zábavnej šou Všetko čo mám rád a nedeľné večery budú filmové.

Televízia pripravuje z Nového života 40 častí. Po kratších seriáloch tak vracia k dlhším sériám, ako mali ZOO (2016, 72 častí) alebo Vlci (2018, 40 častí).

Zdroj: TV JOJ

​Pod scenárom Nového života je podpísaný česko-slovenský tím Petr Kolečko a Danica Hričová. Petr Kolečko je autorom aj nedávno skončeného komediálneho seriálu Hrobári, ako scenáristu ho preslávil mimoriadne úspešný český seriál Most! či Okresní přebor, z filmových projektov najmä oceňovaný Masaryk alebo letná komédia Cez prsty, ktorá bola aj jeho režisérskou prvotinou.

„Nový život je pre mňa nový v tom, že ho nepíšem sám. Doposiaľ som takýto dlhoformátový seriál nerobil, ale baví ma to,“ uviedol Kolečko. „Veľa príbehov je z reálneho života, ale predsa len je to rodinný seriál, tak sme viaceré hrany obrusovali tak, aby zostalo zachované zameranie na tú cieľovú skupinu, na ktorú má tento žáner mať,“ doplnila Danica Hričová, ktorá má na konte viaceré slovenské seriály ako Divoké kone, ZOO, Hotel, Vlci, Ministri a mnohé ďalšie.

Pozrite si prvé upútavky seriálu Nový život:

​Hlavnými postavami v seriáli sú traja najlepší kamaráti – hokejista Dušan (Milo Kráľ) a futbalisti Pavol (Alexander Bárta) a Lucia (Helena Krajčiová). Na prahu štyridsiatky sa rozhodnú ukončiť svoje dobre rozbehnuté športove kariéry, každý z iného dôvodu - kvôli rodine, zraneniu či len z túžby po zmene.

Táto veľká zmena im obráti životy hore nohami. Všetci traja sa ocitnú na začiatku ich nového života a musia si vybrať cestu, po ktorej sa ďalej vyberú. Seriál sleduje, ako sa vyrovnávajú s veľkými životnými zmenami, ako sa mení ich vzťah k rodine a ako si konečne užívajú všetko, čo si kvôli profesionálnemu športu odopierali.

V hlavných úlohách sa predstavia Helena Krajčiová, Alexander Bárta a Milo Kráľ a celá plejáda známych tvárí ako Henrieta Mičkovičová, Alžbeta Stanková, Barbora Švidraňová, Juraj Loj, Ján Jackuliak, Jozef Vajda či Max Bolf známy ako Samko zo seriálu Naši. Celkovo si v seriáli zahrá dvadsiatka hlavných a päťdesiat vedľajších postáv. Titulnou skladbou seriálu je To si nedám len tak vziať z albumu Mariána Čekovského Best On.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.