Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
19.02.2020, 14:05

Susedia sa vracajú na obrazovky Markízy. Doplní ich novinka Pán profesor

Na začiatku marca odštartujú televízie tri seriálové novinky.

Susedia sa vracajú na obrazovky Markízy. Doplní ich novinka Pán profesor
Zdroj: TV Markíza

V pondelok 2. marca sa na obrazovky Markízy vrátia po zimnej prestávke legendárni Susedia. Nová, už ôsma séria prinesie viacero noviniek. František s László opäť zmenia prácu. László bude pracovať v štátnej správe a František sa vráti na lesnú správu. Nebudú chýbať ani vzťahové problémy v trojuholníku medzi Milkou, Gergejom a Andrejkou. Viac o novinkách prezradili vo videu predstavitelia hlavných postáv Andy Kraus a Peter Marcin: 

Po Susedoch dostane na obrazovke Markízy priestor od 21:20 nový komediálny seriál Pán profesor, v ktorom si hlavnú postavu netradičného učiteľa Sama na gymnáziu zahral Tomáš Maštalír, sekundovať mu budú Gabriela Marcinková v úlohe kolegyne Klaudie a Roman Luknár ako prísny riaditeľ Rácz. Pán profesor je slovenskou verziou úspešného nemeckého seriálu s názvom Der Lehrer. Televízia RTL od roku 2009 odvysielala už sedem sérií seriálu, seriál sa úspešne adaptoval v Maďarsku, kde sa vysiela od roku 2018 a aktuálne sa vysiela tiež v Rumunsku.

Ďalšími marcovými novinkami budú dva dramatické seriály z nemocničného prostredia. V nedeľu 1. marca uvedie televízia Joj seriál Jenny, ktorý potom dostane priestor v stredajšie večery, a v utorok 3. marca odštartuje Markíza seriál Červené pásky. Viac o novinkách si môžete prečítať aj v týchto článkoch:

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.