Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
09.03.2020, 09:30

Joj pripravuje ďalší ročník Česko Slovensko má talent. Zahajuje kastingy

Nový ročník súťaže odštartuje spoločne s českou Primou na jeseň.

Joj pripravuje ďalší ročník Česko Slovensko má talent. Zahajuje kastingy
Zdroj: TV JOJ

Televízia Joj pripravuje v spolupráci s českou Primou deviaty ročník talentovej súťže Česko Slovensko má talent. Na obrazovky ju uvedie v jesennej sezóne.

Prvé kastingy do Talentu štartujú koncom marca v 24 mestách na Slovensku a Česku. Začínajú v sobotu 21. marca v Bratislave, Košiciach, Prievidzi, Nových Zámkoch, Rimavskej Sobote a Liptovskom Mikuláši.

Pokračovať budú v nedeľu 22. marca v Banskej Bystrici, Starej Ľubovni, Senici, Nitre, Žiline a Prešove. O týždeň neskôr sa presunú do Českej republiky.

Talentová súťaž patrí k dlhodobo úspešným programom Tv Joj. Víťazkou posledného ročníka sa stala 16-ročná speváčka Margaréta Ondrejková, ktorú do finále posunul zlatým bzučiakom porotca Jaro Slávik.

Zdroj: TV JOJ

​​Finálový večer talentovej šou sledovalo 512–tisíc divákov nad 12 rokov, v obchodnej cieľovej skupine 12-54 ročných divákov to pre Joj znamenalo trhový podiel 27,4 percenta. Maximom šou bolo 655-tisíc divákov, čo bolo o 20-tisíc divákov viac, ako mala šou rok predtým. V Českej republike sledovalo talentovú súťaž v priemere 612 tisíc divákov starších ako 15 rokov.

Talent prepisoval rekordy aj na webe. Počas poslednej série dosiahol youtube kanál televízie Joj rekord. S viac ako miliardou pozretí sa stal prvým slovenským youtube kanálom, ktorý túto hranicu prekonal.

Jarná sezóna bude patriť novej šou Zlatá maska, ktorú uvedie na obrazovky TV Joj v piatok 20. marca.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.