Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
21.02.2020, 11:00

Televízia Joj pripravuje novú výpravnú šou. Moderátorom bude Martin Pyco Rausch

Zábavnú šou s názvom Zlatá maska bude uvádzať Joj spoločne s Primou.

Televízia Joj pripravuje novú výpravnú šou. Moderátorom bude Martin Pyco Rausch
Zdroj: TV JOJ

Televízia Joj uvedie na jar novú výpravnú šou. Siahla po populárnom kórejskom formáte The Masked Singer, ktorý ako prvá adaptovala americká televízna stanica Fox, kde už má za sebou niekoľko sezón. Lokálne verzie uviedli aj vo Veľkej Británii, Nemecku, Holandsku, Maďarsku či Bulharsku. Na Slovensko ju pod názvom Zlatá maska prinesie televízia Joj spoločne s českou Primou. Obe televízie spoločne pripravujú aj Česko Slovensko má talent.

​The Masked Singer je spevácka súťaž, v ktorej sú celebrity zamaskované od hlavy po päty, pričom ich identitu pred ostatnými súťažiacimi, porotcami a divákmi v štúdiu zakrývajú kostýmy a celotvárové masky. Jednotlivé maskované celebrity sa odhalia a zložia svoje masky až po svojom vyradení.

Zdroj: TV JOJ

​V česko-slovenskej verzii šou sa predstaví dvanásť českých a slovenských osobností. Ich spevácke výkony bude hodnotiť štvorica porotcov - „detektívov“. Na konci každej epizódy jedna celebrita vypadne a až vtedy sa porota aj diváci sa dozvedia, kto sa skrýval pod maskou.

Moderátorom novej šou bude Martin Pyco Rausch, ktorý sa do televízie Joj vracia po piatich rokoch. V predchádzajúcich rokoch moderoval na Markíze štyri série šou Tvoja tvár znie povedome a SuperStar. Predtým od roku 2010 v televízii Joj moderoval spolu s Jakubom Prachařom štyri série Česko Slovensko má talent.

Súťažiaci sú tajní, televízie odhalili len mená porotcov, ktorí budú hádať identitu zamaskovaných spevákov. V rolách „detektívov“ sa objavia napríklad Michal Hudák, Jiřina Bohdalová, Jakub Prachař alebo Celeste Buckingham. Natáčalo sa v štúdiu v Maďarsku.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.