Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
07.01.2021, 15:35

Towercom má nového generálneho riaditeľa

Rudolf Urbánek prichádza do Towercomu zo spoločnosti Microsoft Slovensko a Česko.

Towercom má nového generálneho riaditeľa
Zdroj: Towercom

Novým generálnym riaditeľom spoločnosti Towercom je od 1. januára 2021 je Rudolf Urbánek. Za sebou má viac ako 20-ročné skúsenosti z telekomunikačného a IT trhu na Slovensku a v Čechách.

Rudolf Urbánek prichádza do Towercomu zo spoločnosti Microsoft Slovensko a Česko, kde posledné tri roky pôsobil ako generálny riaditeľ. Viedol pobočky v oboch krajinách s cieľom rozvoja cloudových služieb, zvýšenia relevancie Microsoftu v oblasti digitálnej transformácie komerčných zákazníkov a celkovej zmeny firemnej kultúry pobočiek. Predtým pôsobil ako člen vrcholového vedenia v spoločnostiach Slovak Telekom a T-Mobile Czech, kde sa zameriaval najmä na služby pre veľkých firemných zákazníkov. Vyštudoval Ekonomickú univerzitu v Bratislave so zameraním na finančný manažment.

Na svojej novej pozícii sa Urbánek zameria na aktuálne príležitosti v oblasti investícií do infraštruktúry a služieb s pridanou hodnotou pre kľúčových zákazníkov a tiež rozvoj spoločnosti. Pokračovať chce tiež v prebiehajúcom rozvoji firemnej kultúry smerom k otvorenosti a zvyšovaní zákazníckej relevancie. Towercom má unikátne postavenie na trhu a jedinečnú infraštruktúru. Nadchádzajúce roky budú podľa neho obdobím, ktoré bude definovať zmenu trhových pozícii jednotlivých hráčov v súvislosti s prebiehajúcimi technologickými trendami a schopnosti správne a cielene investovať a inovovať.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.