Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
28.04.2021, 18:40

Šport na VOYO dostáva ďalšiu posilu. Prinesie turnaje MMA organizácie UFC

Galavečery UFC bude najbližšie tri roky na Slovensku prinášať zo streamovacích služieb exkluzívne VOYO.

Šport na VOYO dostáva ďalšiu posilu. Prinesie turnaje MMA organizácie UFC
Zdroj: Voyo

Skupina Markíza pokračuje v posilňovaní športovej sekcie streamovacej služby VOYO. Už od mája 2021 sa predplatitelia môžu tešiť na priame prenosy a záznamy turnajov najväčšej a najprestížnejšej MMA organizácie na svete – UFC.

"Galavečery UFC bude VOYO najbližšie tri roky prinášať ako jediná streamovacia služba na slovenskom trhu," informuje Lukáš Kočišek, PR manažér skupiny Markíza, a dodáva: "Prvým bude v noci zo soboty 1. mája na nedeľu 2. mája o 4:00 hod. turnaj UFC Fight Night, ktorého vrcholom bude ostro sledovaný zápas Reyes vs. Procházka."

Pôjde o súboj, ktorý bude mimoriadne zaujímavý pre českých a slovenských fanúšikov, sily si v ňom totiž zmerajú Američan Dominick "Devastator" Reyes a Čech Jiří "Denisa" Procházka, trojka a päťka rebríčka poloťažkej váhy. Procházku tak čaká doteraz najťažší súper v jeho kariére.

Turnaj UFC Fight Night: Reyes vs. Procházka prebehne v domácom centre UFC Apex v Las Vegas, ktoré aj v roku 2020 hostilo takmer všetky turnaje organizácie, okrem tých v Abú Dhabí. Pôjde o ďalší zo série populárnych galavečerov UFC Fight Night, kde sa vždy stretáva kombinácia skúsených zápasníkov s nováčikmi organizácie. Celú hlavnú kartu odvysiela VOYO naživo, pričom k dispozícii bude neskôr aj záznam.

V UFC má svoje zastúpenie aj Slovensko

Ľudovit „Lajoš“ Klein je prvý slovenský profesionálny MMA zápasník, ktorý sa prebojoval do tejto najvyššej zápasníckej súťaže. Jeho súčasná bilancia zápasov je 17 výhier a 2 prehry. Súťaž a aj samotný šport MMA preslávil tiež celosvetovo populárny írsky zápasník Conor McGregor, ktorý sa chystá na zápas v rámci UFC už počas tohto leta. Na bojové umenie Kleina aj McGregora sa tak môžu tešiť aj predplatitelia VOYO.

Športovú ponuku VOYO ďalej dotvárajú zápasy najprestížnejšej hokejovej ligy sveta NHL, tenisové turnaje ATP Tour 250 a už od tohto leta pribudne tiež kompletná slovenská futbalová Fortuna liga. Všetky tieto športové podujatia môžu predplatitelia VOYO sledovať v rámci jednotnej ceny 5,99 € mesačne.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.