Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
24.08.2021, 15:30

Love Island: Moderátorkou reality šou plnej lásky je Nikol Moravcová

Česko-slovenská verzia celosvetovo úspešnej reality šou Love Island odštartuje už 19. septembra.

Love Island: Moderátorkou reality šou plnej lásky je Nikol Moravcová
Zdroj: VOYO / moderátorka Love Island Nikol Moravcová

Dvadsať mladých ľudí, jedna vila pri mori a boj o lásku i finančnú výhru. Podstata šou Love Island je jednoduchá: desať žien a desať mužov sa na tri mesiace zavrie do luxusnej vily s bazénom, posilňovňou či relax zónu. Počas súťaže spolu účastníci flirtujú, tvoria páry, zase ich rozbíjajú, zbližujú sa, formujú spojenectvá, intrigujú, a to všetko s cieľom dostať sa do finálovej dvojice.

Skupina mladých ľudí zo Slovenska a Česka si bude v nádhernej vile na Kanárskych ostrovoch nielen užívať slnko, more a spoločné úlohy a hry, ale pod dohľadom televíznych kamier hlavne hľadať lásku svojho života. A keď sa k tomu na konci pridá aj atraktívna výhra 75 000 eur, je jasné, že o zábavu bude postarané.

Diváci budú v „priamom prenose“ sledovať, ako súťažiaci zahoria vzájomnými citmi so všetkými vzostupmi a pádmi, so všetkými emóciami, ktoré so sebou láska prináša. V každej epizóde sú ich vzťahy testované, pretože tomu, kto nie je spárovaný alebo je spárovaný len účelovo, hrozí, že bude musieť luxusnú vilu opustiť.

Zdroj: Voyo

​Reality šou bude divákov sprevádzať známa česká moderátorka, herečka, blogerka a influencerka Nikol Moravcová: „Veľmi sa teším na koncept tejto šou, pretože takýto formát na obrazovkách doteraz ešte nebol, a som sama zvedavá na to, čo nás čaká.“ Verí, že v tejto šou je možné nájsť životného partnera: „Ja sama som s manželom hľadala šťastie alternatívnou cestou. Myslím si, že táto cesta, ako nájsť lásku, je lepšia, ako pasívne sedieť doma. Rozhodne našim účinkujúcim veľmi fandím. Je to, samozrejme, o odvahe, o tom nabrať silu, pretože vo vile na Kanárskych ostrovoch sa odhalí veľa z osobnosti toho daného človeka.“

Česko-slovenská verzia Love Island odštartuje na streamovacej službe VOYO v nedeľu 19. septembra 2021 a s časovým odstupom bude nasadená aj do vysielania televízií Markíza a Doma. Reality šou vzniká v spolupráci s produkčnou spoločnosťou Paprika Studios, ktorá pre TV Markíza vyrába napríklad aj seriálový megahit Pán profesor. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.