Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
14.12.2016, 12:00

Trend má novú kampaň. Vyškolil v nej barberov

Ekonomický týždenník chce svojim čitateľom ušetriť čas.

Trend má novú kampaň. Vyškolil v nej barberov
Zdroj: Trend

Časopis TREND vytvoril v spolupráci s kreatívnou agentúrou Zaraguza online kampaň s názvom TREND Finance Barbers.

Zámerom kampane je čo najviac sa priblížiť čitateľom TRENDU, ktorí sú zvyčajne pracovne vyťažení a nedokážu si vždy nájsť dosť času na čítanie množstva užitočných informácií, uvádza tlačová správa.

„Našli sme šikovné riešenie,“ hovorí v spote šéfredaktor ekonomického týždenníka Oliver Brunovský. Vyškolili sme profesionálnych barberov, ktorí na jeden deň svojim a našim zákazníkom hovorili novinky zo sveta financií.

TREND spojil sily s pánskymi holičmi, ktorých čitatelia často navštevujú.

Pod dohľadom skúsených reportérov z TRENDU prešli „barberi“ školením o aktuálnom ekonomickom dianí, výhodných investičných príležitostiach, či novinkách v daňových zákonoch. „Spravili sme z nich expertov na ekonomiku a financie,“ tvrdí šéfredaktor trend.sk Braňo Benčat. Informácie o predplatnom je možné nájsť na stránke titulu.

TREND je týždenník o podnikaní, podnikateľoch a ekonomike vydavateľstva News and Media Holding, ktorý vlastní finančná skupina Penta. Tento rok oslávil na slovenskom trhu 25 rokov. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.