StoryEditor

Na trh vstupuje drink bez zbytočného cukru a sladidiel, bez plastu a veľkého humbugu

08.07.2024, 12:02
Autor:
redred

Rýchlo rozrastajúca sa česká firma s nápojmi CANS po roku pôsobenia na domácom trhu expanduje na Slovensko. Cieľ zostáva rovnaký, znížiť globálnu spotrebu cukru pomocou kvalitnej alternatívy k sladeným nápojom.

Čo si dáte na pitie? Tak na túto otázku našli CANS vlastnú odpoveď: „Drinky, ktoré primárne nie sú sladké. Pre niekoho je to šok, ale prečo vlastne v prvom rade pijeme cukor? Poznáme to všetci….všetko je sladké, všade kam sa pozrieme. Naozaj ho naše telo tak potrebuje? Potrebujeme 40g cukru v pohári limonády, keď večer pozeráme náš obľúbený film? My si to nemyslíme…Chceli sme pre seba drink, ktorý nie je sladký, a pritom sa naň môžeme tešiť a vychutnať si ho. Drink ktorý je bez alkoholu, bez zbytočného cukru, bez sladidiel, bez plastu a bez veľkého humbugu. Zobrali sme vodu z Álp, kvapli do nej len pár kvapiek reálneho ovocia a doladili prírodnou esenciou s trochou bubliniek. To všetko sme schovali do plechovky z recyklovaného a recyklovateľného hliníka. Tak jednoduché, a pritom je to podľa nás najlepšia verzia osviežujúceho drinku, ktorý sadne každej príležitosti. Ako pri meetingu v zhone rýchleho dňa, keď nemáte čas pripraviť si neskladný nápoj a už nechcete neustále piť len vodu, tak aj k obedu, alebo večer k filmu,” hovorí Jaroslav Beck, spoluzakladateľ a investor CANS.

image

CANS vstupujú na Slovensko.

Všetky plechovky sú vyrobené zo 100% recyklovaného a opäť recyklovateľného hliníka, takže rovnako ako nápoje nezaťažia telo veľkým množstvom cukru, alebo sladidlami zvnútra, nezaťažujú obaly prírodu vonku. Štýlovosť, ľahkosť a sviežosť sa podpisujú aj do samotného designu, ktorý medzi bežnými produktmi vyniká práve svojou čistotou.

CANS vstupujú na slovenský trh v štyroch variantoch práve teraz v júli. Dostať sa k nim viete na e-shope cans.com a postupne budú k dispozícii u vybraných predajcov a v podnikoch.

menuLevel = 2, menuRoute = news/archiv-clankov, menuAlias = archiv-clankov, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
08. júl 2024 12:02