Diana Garbierová
StoryEditor

Marketing spoločnosti HERRYS posilnila Diana Garbierová

22.04.2021, 13:50
Autor:
hrnhrn
Od apríla 2021 má na starosti externú komunikáciu realitnej kancelárie.

Od apríla 2021 posilnila marketingové oddelenie realitnej kancelárie HERRYS Diana Garbierová. Na pozícii Strategic Communication Specialist sa bude venovať príprave stratégie a plánovaniu externej komunikácie spoločnosti HERRYS a jej projektov.

Témy bývania, mestského života a  progresu Bratislavy ma bavia, preto som prijala túto inšpiratívnu pracovnú ponuku. HERRYS je známy svojím profesionálnym tímom, poskytuje odborné poradenstvo a stojí v prvej línii ako podpora pre developerov v otázkach využitia potenciálu mesta pre bývanie. Je to pre mňa výzva byť súčasťou, keď vznikajú nové moderné budovy, parky alebo aj celé mestské zóny. Teším sa, že budeme spolu s ľuďmi z HERRYS písať nové príbehy o živote a bývaní v Bratislave,“ hovorí o novej pracovnej výzve Diana Garbierová.

Bratislava sa mení na metropolu, rozrastá sa a menia sa aj predstavy ľudí o bývaní. Každý projekt v portfóliu HERRYS je unikátny, či už je to Metropolis, Nový Ružinov, či Pod Vinicou, každý z nich má svoju vlastnú identitu. Chceme im poskytovať ešte väčšiu komunikačnú podporu a atraktívnejšiu prezentáciu, zameranú na konkrétne cieľové skupiny. Vďaka interným inovatívnym systémom, ktoré sme vyvinuli pre analýzu a spracovanie dát z trhu, chceme byť poskytovateľom aktuálnych informácií o vývoji na sekundárnom rezidenčnom trhu. Aby klientov zaujali, musia mať správnu formu a štýl. Verím, že Diana, so svojimi skúsenosťami a nápadmi bude prínosom pre HERRYS a pre naše projekty,“ hovorí Katarína Žoldák Kupcová, HERRYS Partner.

Diana prišla do HERRYS z komunikačnej agentúry a3boot, kde pôsobila ako Strategic Partner a participovala na príprave stratégie a naštartovania projektu komunikácie zavedenia nového zálohového systému. Jednou z najvýznamnejších Dianiných pracovných skúseností bolo pôsobenie v NBS, kde sa podieľala na realizácii informačnej kampane pre zavedenie eura na Slovensku. Skúsenosti s public relations a s tvorbou reklamným kampaní nadobudla v PR agentúre Media IN na pozícii Managing Partner, v Soria&Grey na pozícii Strategic Planner a PR špecialista a ako Account Manager v PR agentúre Orloff (bývalý člen skupiny Wiktor Leo Burnett).

menuLevel = 2, menuRoute = news/kto-kam, menuAlias = kto-kam, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
28. máj 2023 08:48