VWFS
StoryEditor

Vo Volkswagen Finančné služby Slovensko dochádza k dvom výrazným personálnym zmenám

12.05.2021, 15:15
Autor:
redred
Do spoločnosti prichádzajú Andreas Rieger a Jozef Rusinko.

V spoločnosti Volkswagen Finančné služby Slovensko (VWFS) dochádza k dvom výrazným personálnym zmenám. Na pozíciu konateľa spoločnosti a riaditeľa back office prichádza Andreas Rieger.

Andreas Rieger bude od 1. júna 2021 pôsobiť v slovenskej centrále VWFS. Od 1. apríla 2021 nahradil Joachima Ewalda, ktorý sa vrátil do Nemecka, kde bude pôsobiť v centrále spoločnosti VW Bank v oblasti risk manažmentu a špeciálnej starostlivosti o dílerov.

Nový konateľ VWFS Slovensko a riaditeľ pre back office Andreas Rieger pôsobí v spoločnosti Volkswagen Financial Services 29 rokov. Doteraz zastával viaceré pozície v oblasti kontrolingu, risk manažmentu a pohľadávok. Okrem toho pracoval v oblasti zákazníckych služieb a implementácií projektov.

“Zárukou úspechu je prispôsobovať sa potrebám zákazníkov, čo je hlavným cieľom spoločnosti Volkswagen Finančné služby Slovensko. Chceme sa stať lídrom v oblasti mobility a klásť dôraz na individuálne riešenia, ktoré budú šité na mieru zákazníkom. Zároveň chceme využívať najmodernejšie technológie a zužitkovať sieť, ktorej sme súčasťou,” hovorí Andreas Rieger, konateľ spoločnosti a riaditeľ pre back office VWFS.

Zmeny aj na pozícii Sales Managera

1. mája 2021 nastúpil do spoločnosti VWFS Jozef Rusinko a prevzal sales oddelenie, pod ktoré je začlenený aj marketing. Jozef Rusinko doteraz pôsobil v oblasti financovania nákupu vozidiel, ako aj v oblasti predaja vozidiel a to na viacerých manažérskych pozíciách na strane importéra a dílera. V spoločnosti LeasePlan Slovakia riadil 12 rokov oddelenie operatívy a remarketingu, posledné 2 roky viedol dílerstvo Renault a Dacia v Bratislave.

“Získané skúsenosti a moje neustále nadšenie pre automobily chcem aj naďalej využiť v tejto zaujímavej oblasti. Preto som prijal výzvu posilniť rozvoj obchodu VWFS a prispieť tak k spoločnému úspechu tímu VWFS a značiek koncernu VW Group na slovenskom trhu,” hovorí Jozef Rusinko, nový Sales Manager spoločnosti Volkswagen Finančné služby Slovensko.

01 - Modified: 2021-02-03 09:23:30 - Feat.: 0 - Title: Volkswagen Finančné služby Slovensko menia logo
menuLevel = 2, menuRoute = news/kto-kam, menuAlias = kto-kam, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
06. jún 2023 00:38