McDonald's
StoryEditor

McDonald's na Slovensku a v Česku mení generálneho riaditeľa. Američan Dan Camp nahradí Tomasza Rogacza

02.09.2021, 10:38
Autor:
REDRED
Zmena na najvyššej pozícii prichádza po siedmich rokoch.

Dan Camp pôsobí v spoločnosti McDonald´s už viac ako tridsať rokov, doteraz sa sústredil na trh v Spojených štátoch. Do Čiech a na Slovensko prichádza z pozície Operations Officer v rámci novovytvoreného Long Beach Field Office-u, kde bol zodpovedný napríklad za predaj a cash flow, riadenie prevádzky, franchisingu a mal tiež na starosť partnerstvo s franšízantami prevádzkujúcimi približne 650 reštaurácií.

„Prinášam veľa skúseností zo Spojených štátova verím, že spoločne môžeme túto značku posunúť o krok ďalej. Podpora a rozvoj talentov sú pre mňa veľmi dôležité a verím, že ich tu pre ďalší vývoj spoločnosti nájdem veľa, pričom McDonald´s aj naďalej zostane silným a starostlivým partnerom pre komunity a životné prostredie," hovorí Dan Camp, nový generálny riaditeľ McDonald's pre Českú republiku a Slovensko.

Dan Camp sa za 30 rokov v spoločnosti McDonald's vypracoval z rádového zamestnanca na viaceré supervízorské funkcie a tiež viedol tím profesorov na Univerzite Hamburger v Chicagu. Aktuálne na pozícii generálneho riaditeľa strieda Tomasza Rogacza, ktorý sa po siedmich rokoch vracia do rodného Poľska ako Senior Director Restaurant Developera. V rámci tejto pozície bude mať na starosti prevádzku tamojších reštaurácií siete McDonald's a ich rast v rámci lokálneho trhu.

01 - Modified: 2018-04-24 15:43:41 - Feat.: 0 - Title: McDonalds oslavuje 30 rokov s najobľúbenejšími produktami v OOH 02 - Modified: 2019-03-28 11:45:18 - Feat.: 0 - Title: McDonalds opäť experimentuje v outdoore. Tentokrát veľmi odvážne
menuLevel = 2, menuRoute = news/kto-kam, menuAlias = kto-kam, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
04. október 2023 01:32