StoryEditor

Vedenie Orangu posilňujú Katarína Boledovičová a Pawel Galej

03.01.2023, 15:40
Autor:
redred

Zmeny vo vedení spoločnosti nastávajú na úseku zákazníckej skúsenosti a B2B a komerčného úseku pre rezidenčných zákazníkov.

 

V súvislosti s napĺňaním strategických cieľov Orangeu Slovensko, ktorými sú zlepšenie zákazníckej skúsenosti naprieč všetkými kanálmi, zintenzívnenie digitálnej transformácie a pokračovanie rozvíjania nových oblastí vrátane ICT a internetu vecí, pristúpila spoločnosť k zmenám v jej vedení a privítala nové riaditeľské posily s bohatými skúsenosťami.

image

Katarína Boledovičová

Vedenie spoločnosti Orange Slovensko na pozícii riaditeľky úseku zákazníckej skúsenosti a B2B od 1. januára 2023 posilnila Katarína Boledovičová, ktorá do Orangeu prišla zo spoločnosti Raiffeisen Bank International.

V bankovom sektore pôsobila viac ako 17 rokov na viacerých pozíciách, naposledy viedla retailovú stratégiu a digitálnu transformáciu skupiny Raiffeisen, kde bola zodpovedná predovšetkým za strategické projekty, ESG, zákaznícku skúsenosť, digitálnu transformáciu a inovácie a celkové obchodné výsledky 12 krajín.

Bola členkou dozorných rád Raiffeisen Bank International –  v Srbsku, Bulharsku a Rakúsku. Na Slovensku viedla oblasť privátneho bankovníctva, retailové segmenty a predaj v Tatra banke.

image

Pawel Galej.

K manažmentu Orangeu sa 1. septembra 2022 pripojil Pawel Galej, ktorý nastúpil na pozíciu riaditeľa komerčného úseku pre rezidenčných zákazníkov.

Pawel pôsobiltakmer 5 rokov ako Sales&B2C Operations Director v Orange Polska, kde riadil transformáciu najväčšej telekomunikačnej distribučnej sietev regióne strednej Európy.

Predtým zastával rôzne funkcie na marketingu v Orange Polska, okrem iného pôsobil ako riaditeľ TV a širokopásmového pripojenia.

Svoju profesionálnu kariéru začal v spoločnosti Cyfrowy Polsat, lídra v oblasti platenej televízie na poľskom trhu.

„Teším sa, že v Orangei začína nová kapitola, pričom ju môžeme stavať na pevných základoch. Jedným z kľúčových cieľov, ktoré sme si stanovili, je zjednodušiť a zrýchliť procesy v rámci spoločnosti, tak aby sme vedeli čo najlepšie obsluhovať našich zákazníkov. V tejto súvislosti sme pristúpili k zmenám vo vedení našej  organizácie aj v organizačnej štruktúre, pričom pevne verím, že nielen Katarína a Pawel, ale aj celý tím Orangeu budú veľkým prínosom a pomôžu nám dosiahnuť dôležité ciele v súčasných náročných podmienkach,“ hovorí Mariusz Gatza, generálny riaditeľ spoločnosti Orange Slovensko.

 

Vedenie spoločnosti Orange Slovensko od 1.januára2023

Mariusz Gatza – Chief Executive Officer

Pawel Galej – Chief Commercial Officer B2C

Katarína Boledovičová – Chief Customer Experience & B2B Officer

Eric Maintenay – Chief Technical & IT Officer

Ivana Braunsteinerová – Chief People & Culture Officer

Eve Bourdeau – Chief Financial Officer

Martin Mosný – Chief Strategy Officer

Tomáš Palovský – Chief Corporate & Brand Reputation Officer

menuLevel = 2, menuRoute = news/kto-kam, menuAlias = kto-kam, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
22. september 2023 14:27